Rezultate te kerkimit per termin: +Kliko

Total: 1978
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:45.400Z

Kliko Ketu

Kliko Ketu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:45.405Z

Kliko per video

Kliko per video

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.108Z

Kreu i Bashkisë së Leskovikut: Ndarja që na është ofruar, si ajo e diktaturës

TIRANE - Kryetari i Bashkisë së Leskovikut kundërshton ndarjen e re territoriale, duke e konsideruar variantin e propozuar si të njëjtë me atë të kohës së diktaturës. Në një letër dërguar ndërkombëtarëve, Presidentit të Republikës, kryeministrit Rama dhe ministrit Çuçi, kryebas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.107Z

Kreu i Bashkisë së Leskovikut: Ndarja që na është ofruar, e njëjtë me atë të diktaturës

TIRANE - Kryetari i Bashkisë së Leskovikut kundërshton ndarjen e re territoriale, duke e konsideruar variantin e propozuar si të njëjtë me atë të kohës së diktaturës. Në një letër dërguar ndërkombëtarëve, Presi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:45.402Z

Me poshte eshte teksti i plote i deklarates se kryeministrit Pandeli Majko ku njoftohet doreheqja e tij: Kliko ketu per video

Me poshte eshte teksti i plote i deklarates se kryeministrit Pandeli Majko ku njoftohet doreheqja e tij: Kliko ketu per video Të nderuar miq, Nëpërmjet jush kërkoj të bëj publik vendimin tim politik për të dhënë dorëheqjen nga detyra e kryeministrit të vendit. Ky është nj�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.529Z

Lista e re e barnave të rimbursueshme

Tiranë - Që prej ditës së nesërme hyn në fuqi lista e barnave të rimbursueshme. Instituti i Shëndetit Publik njoftoi sot se në listë janë shtuar edhe një sërë barnash, ndërsa do të aplikohet edhe receta e re e rimbursimit dymujor për pacientët kronik të stabilizuar. Nëse jeni t�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:30.411Z

Frenk Sinatra, legjenda amerikane e muzikës

Frenk SinatraKanë kaluar 10 vjet që prej vdekjes së këngëtarit dhe artistit legjendar, Frenk Sinatra, i cili vazhdon të jetë një prej yjeve, që kujtohen më shumë. Në materialin e mëposhtëm bëhet fjalë rreth ceremonive përkujtimore të këtij muaji në kujtim të trashëgimisë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama