Rezultate te kerkimit per termin: +Klikoni

Meta: total 1000 / total_found 3457 / time 0.001 / keyword[0] klikoni / docs[0] 3457 / hits[0] 3663 /
Raporti / Ja si kanë abuzuar 4 bankat më të mëdha në vend
  • 2019-02-01

Raporti / Ja si kanë abuzuar 4 bankat më të mëdha në vend

Autoriteti i Konkurrencës ka vendosur të hapë hetim të thelluar në sektorin bankar, ku janë përfshirë katër banka të mëdha në vend. Përmes një vendimi, Autoriteti i Konkurrencës ka shpjeguar se hetimi do të bëhet për Bankën Raiffeisen, Bankën Kombëtare Tregtare, Bankën Credins

Lajmi mbi përgjimet e Çukos, Rama fyen Zërin e Amerikës: Kazan
  • 2019-01-14

Lajmi mbi përgjimet e Çukos, Rama fyen Zërin e Amerikës: Kazan

Kryeministri Edi Rama nuk është përmbajtur nga lajmi që ka publikuar pasditen e sotme Zëri i Amerikës, në lidhje me përgjimet ndaj ish-kreut të Burgjeve Arben Çuko, që flisnin qartë për skandalin e punësimeve në administratën shtetërore. Ai nuk ka nguruar që ta quajë kazan edhe Z

Si të ruheni nga hakërimi i adresës së e-mail, Whatsapp dhe Facebook
  • 2019-01-10

Si të ruheni nga hakërimi i adresës së e-mail, Whatsapp dhe Facebook

Top Stoy, duke iu referuar një problemi kaq të madh dhe të rrezikshëm, ilustron se si hakerat ndërhyjnë te posta juaj elektronike. Përmes një e-maili që në dukje jep përshtypjen sikur vjen nga kompania Yahoo dhe ju kërkon të përditësoni adresën tuaj. Kujdes! Nëse shikoni me vëmendj

Ambasada amerikane njoftim për nxënësit që duan të shkojnë në SHBA
  • 2018-12-15

Ambasada amerikane njoftim për nxënësit që duan të shkojnë në SHBA

Ambasada Amerikane në Tiranë ka bërë një njoftim shumë të rëndësishëm për të gjithë nxënësit e shkollës së mesme, të cilët janë të interesuar për të shkuar në SHBA nëpërmjet një programi shkëmbimi. Në një postim në rrjetin social Facebook, Ambasada Amerikane shkruan s

Si të mbroheni nga telefonatat dhe e-mail-et mashtruese
  • 2018-07-20

Si të mbroheni nga telefonatat dhe e-mail-et mashtruese

Mashtrimi me thirrjet telefonike me numrat me prefiks ndërkombëtar janë paditur nga 400 persona. Dëmi i krijuar është rreth 500 mijë lekë. Nga publikimi i rasteve të para, fluksi i thirrjeve ka rënë, por ende nuk është zbuluar origjina. Altin Rrapaj, drejtor i Drejtorisë së të Drej

No Pic available
  • 2018-03-09

WhatsApp zgjat në 60 min kohën për të fshirë mesazhet e gabuara

WhatsApp do ti japë mundësinë të gjithë përdoruesve që të fshijnë një mesazh të gabuar që i dërgohet marrësit të gabuar, duke parandaluar kështu bërjen e gafave. Me një opsion të ri, të futur në aplikacion, ky rrezik do të mbahet në minimum. E vërteta e madhe është se do t

8 sekrete për një bark të sheshtë në çdo kohë (FOTO)
  • 2018-01-27

8 sekrete për një bark të sheshtë në çdo kohë (FOTO)

Një bark i sheshtë, në një kohë të shkurtër: humbja e një rrokulli të vogël që ka zgjedhur barkun tonë si vendi i saj i preferuar, sigurisht nuk është një mision i thjeshtë, por nuk është i pamundur. Ju thjesht do të duhet të jeni shumë të vendosur dhe ju do të eliminoni dhjam

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama