Rezultate te kerkimit per termin: +Klikoni

Meta: total 1000 / total_found 3423 / time 0.001 / keyword[0] klikoni / docs[0] 3423 / hits[0] 3605 /
No Pic available
  • 2017-06-27

Basha hesht për rezultatin, Ristani mbetet jashtë parlamentit

Rezultati i zgjedhjeve të 25 qershorit e ka vënë në heshtje selinë e Partisë Demokratike. Kryetari i PD-së Luzim Basha ka ndjekur nga zyra e tij numërimin e fletëve të votimit, teksa ka kërkuar nga komisionerët që të mos bien pre e presioneve por të numërojnë cdo votë. Përsa i pë

Janë numëruar 95% e kutive: PS 74 mandate, PD 43, LSI 19, PDIU 3, PSD 1
  • 2017-06-27

Janë numëruar 95% e kutive: PS 74 mandate, PD 43, LSI 19, PDIU 3, PSD 1

Tashmë janë numëruar 95. 52% e votave dhe projeksioni i konfigurimit si do të jetë parlamenti është shumë e qartë. PS numëron deri tani 74 mandate, kundrejt PD me 43 mandate. LSI deri tani numeron 19 mandate, PDIU 3 mandate dhe PSD 1 mandat.   KQZ përmes kreut të saj, Klemend Z

Zgjedhjet me 1752 QV të numëruara: PS 76 mandate, PD 41, LSI 20
  • 2017-06-26

Zgjedhjet me 1752 QV të numëruara: PS 76 mandate, PD 41, LSI 20

Shqipëria votoi në 25 qershor për zgjedhjet e përgjithshme Parlamentare. Pas dorëzimit të materialeve filloi procesi i numërimit të votave. Momentalisht vetëm  Puka mbylli procesin e numërimit.   Pothuajse në të gjithë qarqet janë hapur disa prej kutive të votimit, ku d

No Pic available
  • 2017-06-26

PS merr fitoren e parë, Puka mbyll proçesin e numërimit. Numri i votave

Ka përfunduar proçesi i numërimit në bashkinë e Pukës. Partia Socialiste ka shënuar në fitore bindëse në 25 kutitë e votimit. Ajo çfarë vihet re është fakti se ka pasur një numër të konsiderueshëm fletësh votimi që janë shpallur të pavlefshme, rreth 230. Gazetarja jonë Denisa

No Pic available
  • 2017-06-26

Ambasadori i SHBA-së Donald Lu në KZAZ e njësisë 5

Ambasadori i SHBA-së Donald Lu ndodhet në KZAZ e njësisë nr 5 dhe po vëzhgon procesin e numërimit. KZAZ është vendosur në Vasil Shanto dhe janë 96 QV që do të numërohen Klikoni ketu per tu informuar: Exit Poll-i kombëtar: PS merr 45-49 % te votave, PD e dyta, LSI e treta Klikoni k

Në Qarkun Korçë: Mbyllet numërimi në Pustec e Kolonjë, vijon tek të tjerat
  • 2017-06-26

Në Qarkun Korçë: Mbyllet numërimi në Pustec e Kolonjë, vijon tek të tjerat

Mbyllet numërimi në bashkinë Pustec të Korçës. E para renditet LSI me pas PS, PD.  Ky eshte rezultati i pasqyruar ne faqen zyrtare te KQZ-se  Ndërkohë Kolonjën e merr PS. Eshtë mbyllur numërimi ne 34 QV. Rezultatet jane si me poshte    Vijon numërimi në KZAZK 

No Pic available
  • 2017-06-26

PD rrip sigurimi për timonierin Rama? Përgjigjet Halim Kosova

Në njësinë numër 5, në shkollën Vasil Shanto po vijon numërimi i votave. Procesi po ndiqet nga afër nga kandidatët për deputetë Pandeli Majko dhe Halim Kosova. Për Majkon trendi i votave të deritanishme tregon se PS ka një rritje historike. Majko: Të kënaqur që për disa kuti kemi r