Rezultate te kerkimit per termin: +Klinik

Total: 1628
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:08.392Z

“Filozofi klinik”

Kemi mësuar se filozofi është një mendimtar, dijetar, që merret me problemet filozofike, por një mik mi, që ka mbaruar për gjuhësi në Amerikë, më shkroi me nënshkrimin “Filozof klinik”. I bëra një pyetje gjithashtu një miku tim që ka studiuar në Itali se a është berberi filoz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.285Z

Mazzarri: Interi duhet të jetë klinik

Walter Mazzarri thotë se Interi duhet të jetë më klinik nëse dëshiron të luftojë për kreun e tabelës, pas fitores 2-0 ndaj Atalantas. “Ne filluam mirë dhe krijuam shanse të mira qysh herët, që nuk ishte e lehtë kundër Atalantas, që i bëri gjërat të vështira për secilin p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.602Z

KALO: ”Mjekimi i pacienteve, duhet udhezuesi klinik i shkruar”

Ne spitalet tona nuk ka asnje udhezues klinik te shkruar per asnje lloj semundjeje. Per kete, drejtori i Qendres Kombetare te Cilesise, Sigurise dhe Akreditimit te Institucioneve Shendetesore, prof. Isuf Kalo, pohoi se vitin e ardhshem te gjithe spitalet do te kene udhezuesin klinik te shkruar per t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.974Z

Rama, rast klinik, jo politik

Me shurdhërinë që po tregon ndaj apeleve të ndërkombëtarëve, Edi Rama po demonstron se është një rast klinik e jo politik. Përgjegjësitë si opozitar ai po i përballon me hiletë për të mbajtur në këmbë aferat korruptive dhe hipotekën e bashkisë, përmes bojkotimit të parlamenti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.864Z

Neurokirurgjia, klinikë që jep shpresë në QKUK

Klinika e Neurokirurgjisë që shihet në foto nuk është private. Ajo ndodhet brenda në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës në Prishtinë. Madje është e vetmja qendër neurokirurgjike në vend. Numëron 19 infermiere e 12 n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.081Z

Gjinekologjia, Klinikë për keqtrajtimin e nënave

Pas skandalit të fundit në Klinikën e Gjinekoligjsë ku një nënë lindi fëmiun në korridoret e kësaj klinike për QKUK janë hedhur edhe akuza të reja. Kësaj rradhe ka reaguar Lëvizja Vetëvendosje e cila ka lësh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.869Z

Neurokirurgjia, klinikë që jep shpresë për QKUK-në

Klinika e Neurokirurgjisë që shihet në foto nuk është private. Ajo ndodhet brenda në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës në Prishtinë. Madje është e vetmja qendër neurokirurgjike në vend. Numëron 19 infermiere e 12 n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama