Rezultate te kerkimit per termin: +Klinton +Zeqiraj

Meta: total 5 / total_found 5 / time 0.000 / keyword[0] klinton / docs[0] 5756 / hits[0] 13105 / keyword[1] zeqiraj / docs[1] 136 / hits[1] 201 /
Pas ndarjes nga “Luzja”, modeli tani në krahët e një tjetre
  • 2016-02-14

Pas ndarjes nga “Luzja”, modeli tani në krahët e një tjetre

Transmetuar më 13.02.2016 - 21:26 Pas ndarjes nga “Luzja” e Portokallisë, pas gati tre vitesh lidhje, balerini Klinton Zeqiraj duket se ka gjetur partneren e tij të re. Në një foto të publikuar nÃ

Luzja permireson akoma pamjen tani me floket
  • 2015-01-14

Luzja permireson akoma pamjen tani me floket

e Merkure 14 Janar 20151418 pm p classwp-caption-textNe foto Renada Caci dhe Klinton ZeqirajbrbrStili retro i flokeve gersheta te viteve 90 ka terhequr edhe Renada Cacin aktoren e njohur si Luzja e Portokallise Ne atmosferen e festave ajo shfaqet me floke te gjate gersheta te ve

Luzja e Portokallisë ndryshon look (Foto)
  • 2015-01-10

Luzja e Portokallisë ndryshon look (Foto)

Aktorja e njohur shqiptare Renada Caci e njohur në publik si Luzja ka vendosur të ndryshojë look-un e saj. Luzja është në lidhje dashurie me balerinin Klinton Zeqiraj dhe shpesh shihen në publik në evente të ndryshme së bashku.AdPlatformZone = {id:

Të dashurit të 'Luzes' i vjedhin celularin dhe i publikojnë fotot e nxehta
  • 2014-02-02

Të dashurit të 'Luzes' i vjedhin celularin dhe i publikojnë fotot e nxehta

TIRANE-Ka kohë që ka krijuar një profil të vetin si balerin, duke u bërë shumë i njohur edhe falë lidhjes së tij me një nga protagonistet kryesore të spektaklit ‘’Portokalli’’, Luzes, si pjesë e diskutimeve të m

No Pic available
  • 2013-08-25

‘Luzja’ dhe i dashuri ‘harbohen’ në Jalë

Renada Caci, apo ‘Luzja’ e “Portokallisë” siç e njohim të gjithë, ka ofruar një show të paparë për të gjithë pushuesit e Jalës, së bashku me të dashurin e saj, balerinin Klinton Zeqiraj. Dy të dashur

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama