Rezultate te kerkimit per termin: +Klodian +Arbri

Total: 43
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.565Z

TOMORI - Arbri: Bylis, ekip i veshtire

/* */ Kapiteni i Tomorit, Klodian Arbri, e vleresoi ndeshjen me Bylisin si te veshtire: “Bylis eshte ekip i mire, sidomos ne fushen e tij”. Ne javen e 11-te, Tomori fitoi 1-0 me Vllaznine. 

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.732Z

  Gersi Arbri, nga Lushnja drejt TurqisëMesfushori beratas i Lushnjës ka oferta nga dy klube të kategorisë së dytë turke, Rizespor dhe Kalvespor

Gersi Arbri mund të largohet drejt Turqisë. Mesfushori beratas i Lushnjës ka oferta nga dy klube të kategorisë së dytë turke, Rizespor dhe Kalvespor. Te Lushnja ndodhet edhe vëllai i tij, Polizoi Arbri, por edhe një emër tjetër i njohur i fisit të famshëm, Klodian Arbri. E Hene, 05 Jan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.389Z

Tomori lojtaret e sezonit 2010-2011

Lojtaret e federuar te Tomorit per sezonin 2010-2011. Bledar Dura Klajdi Kuka Arber Bistri Alban Muca Emiljano Cela Hekuran Koreshi Fation Topi Klevis Roshi Ilirjan Caushaj Gersi Arbri Blerim Hasalla Klodian Arbri Ledian Taullau Fation Karamani Ervis Caci Elton Fani Klement Agalli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.447Z

Miqësore, Lushnja - Tomori 3-0

(ALBANIA SPORT) – Lushnja fitoi 3-0 miqësoren me Tomorin e Beratit (Kategoria e Dytë). Për lushnjarët e Artan Banos shënuan Klodian Arbri (20’), Brunild Pepa (30’) dhe Mikel Canka (86’). Në ndeshjen e parë midis tyre Tomori i Kategorisë së Dytë fitoi 3-2 miqësoren me Lushnjën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:22.127Z

Abri:Tomori e meritonte një barazim

SULMUESI BERATAS POHON SE EKIPIT IU MOHUA NJË PENALLTI, QË MUND TË KISHTE SJELLË TJETËR REZULTAT Beratasit janë mundur në transfertën e Pogradecit, duke u renditur në vendin e 12-të me vetëm 1 pikë Nga RUSHAN DOSTI Ndryshe nga një javë më parë, kur Tomori do të rezistonte fuqishëm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.441Z

Luftëtari, vijnë Sheta dhe Kapaj

Luftëtari firmosi me Rezart Mahon dhe Florian Brahon (të dy të ardhur nga Partizani), ndërkohë që nën urdhrat e trajnerit Ilir Selimi janë dhe Arjan Sheta dhe Maringlen Kapaj. Bluzinjtë presin edhe sulmuesin Klodian Arbri (ish-Lushnja) dhe mesfushorin Hekuran Koreshi (ish-Lushnja). Bu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:11.330Z

Tomori zhyt Pogradecin, Shkëmbi largon zv/trajnerët

Katër gola, njëri më i bukur se tjetri dhe shumë raste të shpërdoruara, bënë që Tomori të mundte dhe të parakalonte në renditje Pogradecin në ndeshjen e fundit të javës së 15-të të luajtur dje në Berat. I çuditshëm, por fakt mbetet që në mungesë të trajnerit Ylli Çekiçi, i

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama