Rezultate te kerkimit per termin: +Klodiana +Shala

Meta: total 210 / total_found 210 / time 0.000 / keyword[0] klodiana / docs[0] 1328 / hits[0] 1936 / keyword[1] shala / docs[1] 4380 / hits[1] 8678 /
No Pic available
  • 2017-04-30

Lista zyrtare e kandidatëve të PS për deputetë: Emrat sipas qarqeve

Kryesia e Partisë Socialiste ka zyrtarizuar sonte listat e kandidatëve për deputetë në qarqet e vendit për zgjedhjet parlamentare të 18 qershorit. Ministrja Mimi Kodheli ishte e para që prezantoi listën katër emërore për qarkun e Kukësit, të cilën do ta kryesojë vetë. Pas saj vijuan

No Pic available
  • 2017-03-24

Meta pret kampionët e atletikës Luiza Gega dhe Izmir Smajlaj

Kryetari i Kuvendit Ilir Meta, i cili u takua me kampionët e atletikës, Luiza Gega dhe Izmir Smajlaj, si edhe ish-atleten e mirënjohur Klodiana Shala, theksoi se fitoret e tyre kanë ofruar krenari për të gjithë duke mundësuar ngritjen në podiumet ndërkombëtare të flamurit shqiptar. Meta

Shqipëria nuk është vend i kampionëve
  • 2016-08-09

Shqipëria nuk është vend i kampionëve

Nga Mira Kazhani Do doja një ligj, fletushkë, a qytet të vogël edhe fshat turistik po të doni i thirrim, që t'jua lëmë kampionëve, të talentuarve. A mund t'ju gjejmë një copë tokë njerëzve të ndershëm e të talentuar në Shqipëri? Monika ka nisur të punojë si instruktore prej pa

Shqipëria nuk është vend i kampionëve (Uroj që Majlinda mos ketë fatin e Monikës)
  • 2016-08-08

Shqipëria nuk është vend i kampionëve (Uroj që Majlinda mos ketë fatin e Monikës)

Nga Mira Kazhani Monika ka nisur të punojë si instruktore prej pak ditësh në palestrën ku ushtrohem (më vonë mësova se Klodiana Shala e kish takuar rastësisht në kodrat e liqenit dhe pas 24 orësh i kish ofruar punë në palestrën që ajo drejton). Njohja me historinë e Monika Bakllav

PD Rama pergjegjesi per gjendjen e mjeruar te sportisteve ne Lojerat Olimpike
  • 2016-08-07

PD Rama pergjegjesi per gjendjen e mjeruar te sportisteve ne Lojerat Olimpike

Transmetuar me 07082016 - 1451 Klodiana Shala gjate deklarates Tirane 7 gusht 2016 NOAal- Partia Demokratike thote se perfaqesimi i Shqiperise ne aktivitetin nderkombetar me te rendesishem sportiv sic jane Lojerat Olimpike ne Brazil e

Nishani takon Luiza Gegen dhe dekoron Mjeshtren Klodiana Shala
  • 2016-07-19

Nishani takon Luiza Gegen dhe dekoron Mjeshtren Klodiana Shala

Tirane 14 korrik 2016 NOAal - Presidenti i Shqiperise Bujar Nishani ka pritur ne nje takim te vecante ne zyren e tij atleten Luiza Gega e cila u shpall pak dite me pare nenkampione e Evropes ne Kampionatin Evropian te Atletikes qe u mbajt ne Amsterdam te Holandes se bashku me trajnerin e saj Taulant

Aksidenti i rëndë në Tiranë, Klodiana Shala: Më fal Dhurata, në këtë vend sia vlen asnjë sakrificë
  • 2016-07-14

Aksidenti i rëndë në Tiranë, Klodiana Shala: Më fal Dhurata, në këtë vend sia vlen asnjë sakrificë

Aksidenti tragjik ditën e sotme në Tiranë ku humbi jetën 37-vjeçarja Dhurata Prifti ka tronditur mbarë opinionin publik. Ajo i doli para makinës për të shpëtuar dy fëmijët e saj, ndërsa shoferi 20-vjeçar pasi e përplasi, i kaloi sipër trupit viktimës dhe u largua nga vendngjarja. S