Rezultate te kerkimit per termin: +Klodilta +Ferhatin

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] klodilta / docs[0] 1 / hits[0] 1 / keyword[1] ferhatin / docs[1] 90 / hits[1] 126 /
Socialistët: Veliaj perfekt, meriton mandatin e 2-tëdo e votojnë dhe demokratët
  • 2019-03-06

Socialistët: Veliaj perfekt, meriton mandatin e 2-tëdo e votojnë dhe demokratët

Të hënën pasdite kryeministri Edi Rama u shpreh para asamblesë e PS-së së kryeqytetit se nuk kishte asnjë emër tjetër për kandidat për bashkinë e Tiranës përveç Erion Veliajt. Ky vendim është mirëpritur nga deputetët e Partisë Socialiste për këtë qark gjatë prononcimeve për

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama