Rezultate te kerkimit per termin: +Klosi

Meta: total 1000 / total_found 4587 / time 0.002 / keyword[0] klosi / docs[0] 4587 / hits[0] 10704 /
Referendumi, PS nxjerr shifrat zyrtare. Klosi spërgjigjet për Blushin
  • 2016-04-11

Referendumi, PS nxjerr shifrat zyrtare. Klosi spërgjigjet për Blushin

Sekretari Organizativ i PS-së, Blendi Klosi doli në një deklaratë për mediat për të dhënë shifrat zyrtare të referendumit të djeshëm për mandatin e kryetarit të kësaj partie. Klosi Jep shifrat by gazeta-panorama Kështu, sipas shifrave zyrtare, në total kanë marrë pjesë në refe

SHIFRAT zyrtare: Numri i pjesëmarrësve në referendum dhe sa votuan pro
  • 2016-04-10

SHIFRAT zyrtare: Numri i pjesëmarrësve në referendum dhe sa votuan pro

Sekretari Organizativ i PS, Blendi Klosi doli në një deklaratë për mediat për të dhënë shifrat zyrtare të referendumit të djeshëm për mandatin e kryetarit të kësaj partie. Kështu, sipas shifrave zyrtare, në total kanë marrë pjesë në referendum 84 % të anëtarëve të PS-­së

Rezultatet e Referendumit ne PS
  • 2016-04-10

Rezultatet e Referendumit ne PS

brbrAshtu sic pritej Referendum i pare i nje partie politike nuk solli asnje surprize pjesemarrja ishte e larte 84 dhe rezultati edhe me i larte 94 9 e socialisteve votuan per rinovimin automatikisht te mandatit te kryetarit te partise per sa kohe qe ai eshte Kryeminister i vendit brbr brbrBlendi K

No Pic available
  • 2016-04-10

Referendumi i PS, votuan 84 % e anëtarësisë. Klosi i përgjigjet PD-së: Na kopjo

Partia Socialiste, sot  zyrtarisht, bëri publike rezultatet e pjesëmarrjes në referendumin e 9 prillit ku anëtarësia e PS-së u thirr për të votuar për çështjen Kur Partia Socialiste është në qeveri dhe Kryetari i saj është i zgjedhur Kryeministër A konsiderohet i rinovuar automati

Shifrat zyrtare te referendumit Klosi Pro Rames 95 te votave
  • 2016-04-10

Shifrat zyrtare te referendumit Klosi Pro Rames 95 te votave

Transmetuar me 10042016 - 1344 Lajme te lidhuraBlushi Sdihet se si u votua numeruan vartesit e Rames Tirane 10 prill 2016 NOAal - Sekretari Organizativ i PS-se Blendi Klosi doli ne nje deklarate per mediat per te dhene shifrat zyrtare

Referendumi në PS, Klosi: Shprehje e lartë e demokracisë në parti
  • 2016-04-10

Referendumi në PS, Klosi: Shprehje e lartë e demokracisë në parti

Sekretari Organizativ i PS, Blendi Klosi deklaroi sot rezultatet e referendumit që u mbajt të shtunën me anëtarësinë e Partisë Socialiste. "Partia Socialiste realizoi dje procesin e parë të një referendumi nga një parti politike në 25 vjetë demokraci. Dje foli anëtarësia e Partisë S

No Pic available
  • 2016-04-10

Referendumi Klosi: 95% e socialistëve i thanë  Po mandatit të Ramës në PS

Një ditë pas mbajtjes së referendumit për rikonfirmimin e mandatiti të kryetarit të Partisë Socialiste Edi Rama, sekretari organizativ në PS, Blendi Klosi, bëri publik rezultatin final e të parit referendum nga një parti politike në 25 vjet demokraci. Sipas Klosit, 84% e anëtarësisë s