Rezultate te kerkimit per termin: +Klubi

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.721Z

Klubi për bajata

Nëse rastësisht nuk jeni interesant, as i interesuar për ndonjë argëtim, por ju pëlqen thjesht një jetë e mërzitshme dhe e parashikueshme, atëherë “Klubi për Bajata” është zgjidhja e duhur për ju. Klubi i njerëzve “kot” fillimisht u hap në New York, por selia aktuale e këti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.940Z

Klubi mbetet në rrugë

Klubi anglez i futbollit, Northwich Victoria ka mbetur pa strehë, pasi stadiumi të cilin ishte duke e shfrytëzuar nga viti 2005 iu shit një blerësi të panjohur. Skuadra nga liga regjionale nuk kishte arritur të tubonte fonde për të blerë hapësirën, me të cilën ende nuk dihet se çka do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:00.209Z

Rangers, klubi në shitje

Rangers Glasgow mund ta shohë shumë shpejt ndërrimin e pronarëve. Ishte vetë klubi skocez, që ka borxhe 31 milionë funte, ai që e bëri të ditur këtë lajm. Pronarët aktualë kanë filluar negociatat me një grup biznesi me në krye Andrew Ellis, i cili ishte munduar që në vitin 2001

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.395Z

Klubi azer uron Ansi Agollin

Klubi kampion i Azerbajxhanit, FK Karabak, i ka dërguar një mesazh urimi yllit të ekipit të tyre, Ansi Agollit, dhe përfaqësueses kuqezi pas eleminimit nga Euro 2016. Klubi kampion i Azerbajxhanit, FK Karabak, është një prej tifozëve më të mëdhenj të kombëtares shqiptare të futbollit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.626Z

Bayern, klubi i fundit

Louis van Gaal ka bërë të ditur se Bayern Munich do të jetë klubi i tij i fundit. Më pas, trajneri holandez synon të drejtojë një kombëtare. “Besoj se Bayern do të jetë klubi im i fundit”, tha Van Gaal për të përditshmen gjermane Frankfurter Allgemeine Zeitung. “Pastaj do të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.364Z

Manchester Siti klubi me i pasur

Mançester Siti eshte klubi me i pasur ne bote. Sipas statistikave, ne buxhetin e deklaruar klubi anglez i parakalon te gjithe duke zene vendin e pare me nje shume prej 15 miliard eurosh. Sheiku i ri Manson Zayed Al Naihan duket se ka kaluar te gjitha parashikimet duke lene prapa shume klube prestig

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.780Z

Klubi i Punës nuk gjen punë

Dështimi Klubi i Punës në Fier në 2 muajt e parë të ekzistencës së tij ka mundur të arrijë rezultat vetëm në 10 punësime. Sipas përgjegjëses së këtij klubi, Miranda Veliaj, aktualisht qëllimi i këtij klubi për dhënien e asistencës teknike për të gjithë aplikuesit është ar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama