Rezultate te kerkimit per termin: +Klubit +Euro

Total: 4074
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:11.354Z

Taçi blen Bolonjën, 20 milionë euro për 80% të aksioneve të klubit

Rezart Taçi, me shumë mundësi, do të jetë presidenti i Bolonjës, skuadrës së njohur të Serisë A. Lajmi u bë i njohur dje nga të gjitha mediat italiane, sipas të cilave klubi i Bolonjës "ia bën me sy" Shqipërisë. Mungon vetëm zyrtarizimi, por tratativa mes bosit shqiptar të naftë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:58.507Z

Anorthosis, pranga presidentit te klubit

Kompani debitore, qarkullim dokumentash te falsifikuara dhe fshehje provash ne tentative. Keto jane akuzat ndaj presidentit te klubit qipriot te futbollit Anorthosis Famagosta, Andreas Panteli, i cili u arrestua mbremjen e se premtes. I denoncuar nga pjestaret e tjere te keshillit admini

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.906Z

Zyrtare, Falcao vesh fanellën e Monakos, klubit te Principates

Pas shumë diskutimesh dhe tratativazh Monako ka zyrtarizuar atë që për momentin cilësohet si goditja më e bujshme e merkatos së verës. Klubi nga Principata ka firmosur zyrtarisht me Radamel Falkaon, sulmuesin kolumbian që praktikisht kërkohej nga gjysma e klubeve të mëdha të Europës. R

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.067Z

Zyrtare, Berlusconi shet Milanin pas 30 vitesh në krye të klubit

Silvio Berlusconi ka vendosur të shes Milanin, pas 30 vitesh në krye të klubit. Mediat italiane raportojnë për një marrëveshje të arritur më në fund mes Fininvestit, pronare e 99.93% të aksioneve të klubit kuqezi dhe një grupi investitorësh kinezë që do të paguajnë 740 milionë eur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:22.342Z

Mançester UTD, tifozët kundër klubit

Nëse në pjesën e parë të sezonit dukej se në fushën e lojës gjithçka ecte mirë për Mançester Junajted, kjo nuk mund të thuhet për ato që ndodhin kur mbarojnë ndeshjet. Tifozët e "Red Devils" nuk mjaftohen me rezultatet e mira të skuadrës: ata vazhdojnë të pozicionohen kundër pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.581Z

Lojtarët kundër klubit: Ju, fajtorë të dështimit!

Lojtarët e Flamurtarit gjatë një ndeshjeje Pas ultimatumit të dhënë nga shefi i klubit të Flamurtarit, Geri Çipi, ka ardhur edhe reagimi i futbollistëve.Këta të fundit nuk kanë qenë aspak dakord me Çipin, i cili pat kërcënuar duke thënë se të gjithë duhet të mendoheshin mirë p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama