Rezultate te kerkimit per termin: +Knga +Hit

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.348Z

Aurela Gae rrmben trofeun Knga Magjike

Kngtarja Aurela Gae ka rrmbyer t dieln n mbrmje, Kupn e Art t Festivalit Knga Magjike 2007, pas nj gare t etshme mes kngtarve finalist, pjesmarrs n nj Gala plot me emocione, t zhvilluar n Pallatin e Kongreseve n Tiran. Auruela Gace, kngtarja vlonjate, e cila i iku Shqipris n vitin 2001, sht shfa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.180Z

SuBo hit n gjasht shtete

Albumi debutues i Susan Boyle I Dreamed A Dream vazhdon t shitet sikurse mblsir n t gjith botn. sht e vshtir q t shpjegohet se si veterania skoceze me hitet e saj t mdha po plqehet kaq shum. Javn e kaluar SuBo ka shitur pr vetm nj jav 1 195 820 albume 411 820 kopje n Britani dhe 784 000 n SHBA.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.572Z

Shihemi n top-lista

Regjisori James Cameron pritet q s shpejti t jep premiern e filmit t tij I See You javn q vjen ndrkaq n t do t kt edhe nj befasi. Ai beson se knga e filmit enga Leona Lewis do t jet nj hit m i madh sesa kna e Celine Dion, My Heart Will Go q u b pr filmin Titanic n vitin 1997. Por pavarsisht nom

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.922Z

15 vjet pa Mia Martinin

Zëri i saj drithërues tregonte vuajtje në mënyrë të dukshme, se ishte në gjendje të transmetonte pasion, dashuri dhe shpesh zemërim Duket sikur nj magji e ka rikthyer n sken, pas nj pritjeje t gjat, pas nj mungese nga ato t zakonshmet, kur ajo shfaqej papritur n skenn e &

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:28.082Z

Tiesto: Falë teknologjisë, bëj muzikën që dua

Deejay m i famshm n bot: “Sot mund t improvizosh m mir dhe mbrmja bhet m spontane” Madonna, Moby, Green Day, Muse, Britney Spears, Nelly Furtado Radiohead: t paktn nj kng e secilit prej tyre sht miksuar nga Tiesto, muzikanti holandez i njohur si nj nga Dj m t famshm n bot. Rroga marramen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.648Z

Vesa Luma : Jetën time private do ta mbyll me dryn

Premtimi i artistes: Sivjet ju premtoj një verë shumë të nxehtë Pak dit m par arriti t lodhet pas disa ditsh intensive, t cilat nxorn n drit videoklipin e fundit t Vess. Tani ndihet m e qet, madje mund t udhtoj e qet drejt Londrs pr t ndjekur ndeshjet e futbollit, pa prishur

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama