Rezultate te kerkimit per termin: +Knga +Magjike

Total: 0
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.348Z

Aurela Gae rrmben trofeun Knga Magjike

Kngtarja Aurela Gae ka rrmbyer t dieln n mbrmje, Kupn e Art t Festivalit Knga Magjike 2007, pas nj gare t etshme mes kngtarve finalist, pjesmarrs n nj Gala plot me emocione, t zhvilluar n Pallatin e Kongreseve n Tiran. Auruela Gace, kngtarja vlonjate, e cila i iku Shqipris n vitin 2001, sht shfa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.346Z

Eliza magjike

Eliza Hoxha n bashkpunim me kngtaren nga Shqipria, Rosela Gjylbegu kan arritur t fitojn zemrat e adhuruesve, por edhe te kngtarve pjesmarrs n Knga Magjike. Kngtarja kosovare, e cila shumicn e kohs s saj e kalon n studio, thot pr Roz se sht e knaqur me realizimin e ksaj knge. Ajo shton se nprmes kn

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.152Z

Afrdita shtit bashk me Shpatin

Kngtarja Afrdita Dreshaj pas festivalit Knga Magjike ka filluar nj turne vizitash npr trojet shqiptare. Pasi ishte takuar me Shpat Kasapin n Tiran gjat Kngs Magjike, kngtarja dhe modelja ka udhtuar n Shkup, pr t vizituar pastaj Prishtinn. Sipas nj burimi t afrt me Dreshajn, thuhet se ajo do ta prf

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.373Z

12 kundr Adelins!

Kngtarja Adelina Ismajli duket se nuk sht e adhuruara e kngtarve, s paku t atyre q kan marr pjes n festivalin Knga Magjike 2009. Sipas nj burimi t afrm me kt festival, ajo sht vlersuar me zero pik nga 12 kngtar t ktij festivali, prderisa ka pasur zra se ajo nuk sht vlersuar sa e ka merituar nga ko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.500Z

Do pozoj pr Playboy

Muzika ka sigurisht vendin e par n listn e projekteve t saj, por nuk i thot kurr jo ofertave t tjera. Anjeza Branks sapo i ka ardhur nj propozim i ri. Drejtues t revists s njohur gjermane Playboy, pasi kan par disa foto t kngtares q kam par, e kan plqyer dhe i kan propozuar pr t qen pjes e kopertins

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:05.866Z

Grabitqarja tronditëse Mira Meksi

Ndrsa thyhej me rropam gjysm shekulli komunist, emri i Mira Meksit u lakua n publicistikn e Ameriks Latine e t Spanjs si “Lulja pirate e Gabos”, kolumbianit t famshm Gabriel Garsia Markez. Markezi i letrave nuk shqeu syt, si bn menaxhert e tij t kujdesshm, vendosi du

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.722Z

Këtë herë për Afrikën

Jeta është një metaforë e futbollit Jo rastsisht Afrika e Jugut u zgjodh vendi i mikpritjes s Kampionatit Botror t Futbollit 2010, jo rastsisht ky event prkon me 20-vjetorin e liris s Nelson Madels e po jorastsisht 20 vjet m par ky person zgjodhi pikrisht futbollin e sportin n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama