Rezultate te kerkimit per termin: +Kngtarja

Total: 57
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.152Z

Afrdita shtit bashk me Shpatin

Kngtarja Afrdita Dreshaj pas festivalit Knga Magjike ka filluar nj turne vizitash npr trojet shqiptare. Pasi ishte takuar me Shpat Kasapin n Tiran gjat Kngs Magjike, kngtarja dhe modelja ka udhtuar n Shkup, pr t vizituar pastaj Prishtinn. Sipas nj burimi t afrt me Dreshajn, thuhet se ajo do ta prf

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.635Z

Zanfina, e zn pr festa

Kngtarja Zanfina Ismajli sht vrshuar nga ofertat e ndryshme pr t knduar gjat Vitit t Ri. Kngtarja pritet s shpejti ta hedh nj kng t re, t ciln e ka realizuar bashk me DJ Blunt, t cils do ia realizojn edhe video-klipin. Sipas nj burimi t afrt me kngtaren, ajo sht e ftuar n t gjitha programet e Vi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.345Z

Radha e Marizes

Dy jav m par ajo ka mahnitur gjith t ftuarit n club Rei Jazz. Repertori i zgjedhur dhe zri i saj i veant, kaq edhe t ftuarit t ohen n kmb dhe t kndojn bashk me t. E nuk ka si t ndodh ndryshe. Kjo sht nj panoram e zakonshme, kudo q kndon kngtarja e suksesshme Mariza Ikonomi. Por prve t knduarit n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.568Z

Arrestohet kngtarja Liljana Kondaki

Këngëtarja e njohur Liljana Kondakçi është arrestuar në qytetin e Selanikut,për llogari të drejtësisë italiane. Sipas policise se kryeqendrës greke të veriut,Kondakçi ishte shpallur në kërkim prej disa vitesh dhe ështe një ndër anëtaret e një bande të trafikut të le

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.572Z

GaGa mend X Factor!

Kngtarja e jashtzakonshme amerikane Lady GaGa pr pak sa nuk ka vjedh shoun X Factor duke veshur brinj dhe duke u ulur n nj tualet. Kngtarja ka pasur t veshur nj veshje me metal t kombinuar me brinj t dreqit ndrkaq ka filluar t kndoj kngn Bad Romance e ulur n nj C. Skena e saj po ashtu sht prcjel

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.572Z

Lily blen shtpi t re

Kngtarja Lily Allen planifikon t largohet nga Londra dhe t shpenzoi 1.3 milion funta pr ta bler nj shtpi t re. Kngtarja 24 vjeare e njohur pr kngn e saj LDN sht e gatshme t paguaj kto para pr t bler nj shtpi n fshatin Cotswolds q nuk sht shum larg shtpis s babit t saj - q sht aktor. Lily moment

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.030Z

Merita Halili, koncert në Tiranë

Kngtarja Merita Halili, q prej vitesh jeton n Amerik, po prgatitet pr t dhn s shpejti nj koncert t madh recital n Tiran. Koncerti live mendohet t zgjas dy or dhe n repertorin e tij do t ket kng t vjetra e t reja nga t gjitha trevat shqiptare. Programi nuk do t kufizohet vetm me k

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama