Rezultate te kerkimit per termin: +Koi

Meta: total 227 / total_found 227 / time 0.000 / keyword[0] koi / docs[0] 227 / hits[0] 300 /
No Pic available
  • 2018-09-19

Eljton Valle ekspozon në Milano

Subjektiviteti I ri-krijimit quhet ekspozita personale e artistit Eljton Valle e cila do të hapet më 20 shtator në Nuova Galleria Morone në Milano. Nën kurimin e Klod Dedja kjo ekspozitë sjell një cikël të punimeve autentike në skulpturë dhe pikturë mixmedia. Në artin bashkëkohor, art

No Pic available
  • 2018-03-04

Detajet/ Si i shpëtoi policisë pronari i 613 kg kokainë

Dy ditë më parë, Policia e Shtetit në bashkëpunim me Hetimin Doganor dhe Prokurorinë, arriti të kapë sasinë më të madhe të kokainës të kapur ndonjëherë në vendin tonë, të paktën siç pretendon vetë policia. Janë plot 613 kilogramë, kokainë e pastër, për të cilën Policia e

No Pic available
  • 2017-09-12

Vajza e Azem Hajdarit: Sot do flas në Kuvend, plotësoj një dëshirë të babait

19 vjet pas vrasjes së Azem Hajdarit, vendin e tij në karrigen e Kuvendit do ta zëra vajza e tij, Rudina. Në hoazhet që u zhvilluan në memorialin e Azem Hajdarit, vajza e tij tha se është një koicidentë që ajo sot do të flasë në Parlament, por gjithashtu edhe një dëshirë e tij. Rudi

No Pic available
  • 2017-02-10

Kabllogrami i Lu për Metën dhe intervista që i shkaktoi postin Manjanit

Analisti Ilir Kulla i ftuar në emisionin Arena në Rtv Ora News zbulon për herë të parë se nga ambasada amerikane në Tiranë kishte shkuar një kabllogram në SHBA ku çështja Balili i faturohej kryetarit të Kuvendit Ilir Meta. Sipas tij, Meta e mësoi këtë pas vizitës në Amerikë. Ai sh

Ilir Kulla: Donald Lu, kabllogram për Metën në Uashington
  • 2017-02-10

Ilir Kulla: Donald Lu, kabllogram për Metën në Uashington

Ilir Kulla, një njeri i afërt i Ilir Metës, ka thënë në emisionin Arena në Ora News, se Ambasada amerikane në Tiranë kishte shkuar një kabllogram në SHBA, ku çështja Balili i faturohej kryetarit të Kuvendit Ilir Meta. Sipas tij, Meta e mësoi këtë pas vizitës në Amerikë. Ai sh

No Pic available
  • 2017-02-09

Kulla: Kabllogrami i Lu për Metën dhe intervista që i shkaktoi postin Manjanit

Analisti Ilir Kulla i ftuar në emisionin Arena në Rtv Ora News zbulon për herë të parë se nga ambasada amerikane në Tiranë kishte shkuar një kabllogram në SHBA ku çështja Balili i faturohej kryetarit të Kuvendit Ilir Meta. Sipas tij, Meta e mësoi këtë pas vizitës në Amerikë. Ai sh

No Pic available
  • 2017-02-08

Rumani, Presidenti: Koalicioni qeveritar që nxiti trazirat, të gjejë zgjidhje

Presidenti rumun e ka cilësuar të tepërt kërkesën e protestuesve dhe partive opozitarë në vend, për dorëheqje të qeverisë. Gjatë një fjalimi të mbajtur në parlament, presidenti Klaus Iohannis i këkoi koalicionit qeveritar që të gjejë një zgjidhje për krizën e shkaktuar në vend