Rezultate te kerkimit per termin: +Koo +Kokdhima

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] koo / docs[0] 40 / hits[0] 59 / keyword[1] kokdhima / docs[1] 54 / hits[1] 69 /
No Pic available
  • 2010-01-15

Shkëlzen Berisha përgënjeshtron trillimet mbi bisedat për energjinë

N nj njoftim pr shtyp, djali i kryeministrit, Shklzen Berisha, deklaron se n kryeartikullin e saj t dats 14 Janar 2010 nj e prditshme e njohur si gazet shpifjesh, botoi gnjeshtrn e radhs ku dizinformohej opinioni mbi nj takim timin me z. Damir Fazlli t zhvilluar n dt 4 Janar dhe t fiksuar n kamerat