Rezultate te kerkimit per termin: +Koacia

Meta: total 3 / total_found 3 / time 0.000 / keyword[0] koacia / docs[0] 3 / hits[0] 3 /
Shqipëria, barrë e lartë e taksave, të ardhurat më të ulëta në rajon
  • 2016-01-04

Shqipëria, barrë e lartë e taksave, të ardhurat më të ulëta në rajon

Forbes e rendit Shqipërinë në vendin e 109 në treguesin e barrës së taksave, nga 144 shtete. Por, me 24-25% të PBB-së, vendi ynë ka të ardhurat më të ulëta nga taksat në rajon.... Shqipëria renditet ndër vendet që kanë barrën më të lartë të taksave në rajon, në raportin e f

Taksat,
  • 2016-01-04

Taksat, "Forbes": Shqipëria, me barrën më të lartë në rajon

Shqipëria renditet ndër vendet që kanë barrën më të lartë të taksave në rajon, në raportin e fundit të Forbes me titullin "Vendet më të mira për të bërë biznes", ku Shqipëria në total ishte në pozicionin e 69-të. Konkretisht, në treguesin specifik të barrës së taksave,

Mblidhen në Durrës ekspertët e neurologjisë në konferencën e 10 “Neuromesdheu10”
  • 2009-05-10

Mblidhen në Durrës ekspertët e neurologjisë në konferencën e 10 “Neuromesdheu10”

Konferenca ndërkombëtare "Neuromesdheu 10", mblodhi sot në Hotel "Adriatik" në Durrës ekspertë dhe mjekë neurologë nga 10 vende të rajonit mesdhetar. Ministrja e Shëndetësisë, Anila Godo, duke përshendetur pjesëmarrësit në këtë konferencë shkencore, vlerësoi rëndësinë e shkëm