Rezultate te kerkimit per termin: +Kobit

Meta: total 42 / total_found 42 / time 0.000 / keyword[0] kobit / docs[0] 42 / hits[0] 44 /
No Pic available
  • 2018-02-10

Të gjitha hallet e Eduard Halimit, përveç rajonit

Eduard Halimi ka dorëzuar papritur mandatin e tij si deputetë I PD, nën një arsyetim formal të një projekti privat për drejtësinë në rajon, të cilin mund të na e kishte kursyer. Karriera e Eduard Halimit është radiografia tipike e një juristi që i ngjitet politikës për përfitme pe

Babai i Ergi Dinit mallkon veten për poezinë para tragjedisë: Mu thaftë dora
  • 2016-11-26

Babai i Ergi Dinit mallkon veten për poezinë para tragjedisë: Mu thaftë dora

Transmetuar më 25.11.2016 - 16:36 Mbrëmjen e 21 nëntorit Ergi Dini, një këngëtar i ri në moshë, vetëm 22 vjeç u nda nga jeta në një aksident tragjik me motor së bashku me mikun e tij 21-vjeçar Kejdi Halili. TÃ

No Pic available
  • 2016-11-26

Babai i Ergi Dinit: Nuk e kuptoj pse e shkruajta atë poeziMu thaftë dora!

Mbrëmjen e 21 nëntorit Ergi Dini, një këngëtar i ri në moshë, vetëm 22 vjeç u nda nga jeta në një aksident me motor së bashku me mikun e tij 21-vjeçar Kejdi Halili. Të shumtë ishin mesazhet ngushëlluese për familjarët e tij, nga personazhe të njohur me të cilët Ergi, fitues i X

Babai i Ergi Dinit mallkon veten për poezinë e vdekjes para aksidentit të të birit: Mu thaftë dora
  • 2016-11-25

Babai i Ergi Dinit mallkon veten për poezinë e vdekjes para aksidentit të të birit: Mu thaftë dora

Babai i Ergi Dinit, gazetari Dashamir Dini postoi në Facebook një poezi të titulluar Çast i keq një ditë para aksitentit tragjik ku humbi jetën këngëtari. Thelbi i poezisë ishte takimi i tij me vdekjen. Tani 3 ditë pas aksidentit, babai i Ergit mallkon veten për atë poezi. Fatkeqësi

No Pic available
  • 2016-11-05

Dy vjeçari pa krahë vë protezë me logon e Everton

Njihuni me fansin e adhurueshëm të Everton, i cili ka vendosur me krenari një protezë në krahë me logon e skuadrës së tij të preferuar të futbollit. Kobi Sadler, 2 vjeç, nga Moreton, Merseyside, lindi pa parakrahun dhe dorën e djathtë për shkak të një sindrome të rrallë të qarkull

Violeta e Veselit merr pagë 290 euro në muaj dhe Kobit PC Ced ku merr hiç më pak se 2165 euro
  • 2016-09-03

Violeta e Veselit merr pagë 290 euro në muaj dhe Kobit PC Ced ku merr hiç më pak se 2165 euro

Punësimi i familjarëve nga pushtetarët nëpër institucione shtetërore ka ndodhur që nga koha kur janë krijuar institucionet e përkohshme dhe ka vazhduar edhe këtë mandat, pavarësisht që shefi i tanishëm i Qeverisë, Isa Mustafa, kishte premtuar se do ta çrrënjos familjarizimin. Gazeta

Nga Engjëjt e Ferrit te Cosa Nostra: 10 organizatat më të frikshme kriminale
  • 2016-08-07

Nga Engjëjt e Ferrit te Cosa Nostra: 10 organizatat më të frikshme kriminale

Këto janë 10 organizatat më të frikshme kriminale në botë 10 Banda Thompson Banda Thompson udhëhiqte në Glasgou për 3 dekada nga vitet 70 deri në vitet 90. Kumbari i tyre Arthur Thompson, e nisi perandorinë e tij kriminale si Këshill i Pasurive Huadhënëse. Ata që nuk paguanin bor