Rezultate te kerkimit per termin: +Kod

Total: 5936
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.734Z

Prokurorët me Kod Etik

Drejtësia - Prokurori i Përgjithshëm, Adriatik Llalla, prezanton Kodin Etik të prokurorëve: Kini kujdes me alkoolin! Kujdes me dhuratat! Mos përdorni makinat e kriminelëve… Mos përdorni substanca që ndikojnë në gjendjen tuaj pa lejen e mjekut! Prokuroria kopjon qeverinë dhe krijo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:20.813Z

Ndalohen importet pa kod doganor

 Vendimi u mor sot nga qeveria, e cila ndalon rreptësisht të gjitha produktet e importuara që nuk kanë kod doganor. Pas diskutimit të vendimit “Për autorizimin e “AMA RECLYCLING” për importin e mbetjeve metalike të aluminit dhe bakrit, për qëllime riciklime”, Kryeministri Sali

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.425Z

Reforma zgjedhore, Mediu: Kod gjithpërfshirës

Kreu i Partisë Republikane ripërsëriti edhe njëherë kërkesën për një kod gjithpërfshirës. Fatmir Mediu u shpreh se dy partitë e mëdha synojnë që të krijojnë një kod zgjedhor, jo transparent. Kryetari i PR-s&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.423Z

Tutorët u bëjnë tatuazh një bar- kod prostitutave

Share Policia spanjolle po heton një rrjet prostitucioni në Madrid. Një nga prostitutat e këtij rrjeti është arritur të çlirohet nga tutorët, por policia ka zbuluar se në qafë ajo kishte si tatuazh një bar- kod. 19 vjeçarja ishte mbajtur kundër vullnetit të saj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.355Z

Kosova me kod telefonik

var fbShare url httpvizionplusalkosova-me-kod-telefoniksize smallbrbrNga kjo e enjte Kosova ka kodin e saj telefonik nderkombetar 383 Lajmin e konfirmoi ministrja per dialog Edita Tahiri sipas te ciles Unioni Nderkombetar i Telekomunikacionit ka publikuar kodin telefonik per Kosoven sipas marrevesh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:16.945Z

Ambasadorja gjermane: Duhet një Kod i ri

Kryediplomatja gjermane në Tiranë, Carola Müller-Holtkemper, deklaroi dje nga qyteti i Korçës se politika shqiptare duhet të gjejë konsensus sa i takon reformave. Në vlerësimin e saj Shqipërisë i duhet një Kod i ri zgjedhor. Ambasadorja e bëri komentin politik për mediat nga Korça, ku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:08.394Z

Ndërhyrje në Kod vetëm për dekretin

Tiranë -Ka përfunduar para pak çastesh mbledhja e Komisionit të posaçëm të reformës zgjedhore, i cili ka marrë në shqyrtim dekretin e presidentit për datën e zgjedhjeve. Pas takimit, njëri prej bashkëkryetarëve të këtij komisioni, socialisti Fatmir Xhafaj deklaroi se komisioni në f

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama