Rezultate te kerkimit per termin: +Kodit +Rrugor

Meta: total 1000 / total_found 1733 / time 0.002 / keyword[0] kodit / docs[0] 24866 / hits[0] 37598 / keyword[1] rrugor / docs[1] 24963 / hits[1] 41504 /
No Pic available
  • 2017-06-20

Fier, shkaktoi aksident, arrestohet shoferi 18-vjeçar pa patentë

Policia e Fierit ka arrstuar një 18-vjeçar si autor të një aksidenti. Ngjarja ka ndodhur në aksin Berat-Fier, ku shtetasi Syrri Balla  duke drejtuar mjetin tip Fiat Punto me targa AA 531 JE, i pa pajisur me leje drejtimi, është përplasur me mjetin tip Fiat Punto, me targa AA 657 BM që

No Pic available
  • 2017-06-12

Arrestohet shoferi i dehur, po transportonte 12 pasagjerë

Një shofer i dehur është arrestuar nga policia e Pogradecit, pasi akuzohet se në gjendje të dehur po transportonte me makinë 12 pasagjerë. Specialistët e Qarkullimit Rrugor në Komisariatin e Policisë Pogradec, bënë kapjen dhe arrestimin në flagrancë të shtetasit Arjan  Capo, 43 v

No Pic available
  • 2017-06-09

Durrës, makina përplas 13-vjeçarin me biçikletë

Një 13-vjeçar i cili po udhëtonte me biçikletë është përplasur nga një automjet. Ngjarja ka ndodhur pasditen e djeshme (8 qershor) rreth orës 17:20, në rrugën Plepa-Shkozet. Policia sqaron se “në pranga u vu  shtetasi Bedri Troka 42 vjeç nga Fieri, pasi duke drejtuar mjetin

No Pic available
  • 2017-06-08

Elbasan, BMW-ja përplas motorçikletën dhe një makinë tjetër, 2 të plagosur

Një 29-vjeçar është arrestuar nga policia pasi është autori i një aksidenti me dy persona të plagosur. Policia e Elbasanit sqaron se në pranga u vu shtetasi Muhamet Dylgjeri,  pasi duke drejtuar mjetin tip B.M.W me targa AA 393 JN, në aksin rrugor Elbasan Metalurgji, është përplas

No Pic available
  • 2017-05-31

Bulqizë, shoferi i dehur humb kontrollin dhe përplas dy automjete

Një 35-vjeçar nga Fushë Bulqiza u arrestua nga policia pasi është autor i një aksident automobilistik, pasi ishte në gjendje të dehur. Policia sqaron se Andrea Gjoka u përplas me dy automjete dhe më pas humbi kontrollin. Arrestimi i tij u bë pasi  në qytetin e Bulqizës, duke drejtu

No Pic available
  • 2017-05-26

Fiks Fare, ekspertë pa licencë në gjykatë për aksidentet

Fiks Fare ka denoncuar mbrëmjen e së premtes sesi në prokurori dhe gjykatë merren ekspertë për aksidentet automobilistike, ndërkohë që licencat për ta janë pezulluar nga Ministria e Transportit dhe Infrastrukturës që në vitin 2008. Në Fiks Fare erdhi një ankesë pikërisht për kët

Tiranë, policia plan masash në fundjavë, 6 të arrestuar
  • 2017-05-22

Tiranë, policia plan masash në fundjavë, 6 të arrestuar

Policia Rrugore e Tiranës ndërmori një plan masash në fundjavë, për rritjen e parametrave të sigurisë në rrugë. Si rezultat mësohet se janë arrestuar 6 persona nga të cilët: 1 në gjendje të dehur, i cili për t’i shpëtuar arrestimit i ofroi 50 euro punonjësit të policisë r