Rezultate te kerkimit per termin: +Koht

Total: 252
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.327Z

Dashuri, n koht e errsirs!

Njerzit q u kthehen letrave dhe zarfeve origjinal n kt koh, do t dukeshin e pakta nostalgjik dhe e shumta demode. Megjithat letrat e nnshkuara n fund i juaji sinqerisht, ende vazhdojn dhe ne t smurve nga teknologjia internetore e posts elektronike apo celulare, na vjen udi. Na vjen udi edhe pr fak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.330Z

Nostalgji n koht e errsirs...

T shkruash n dritn e qiriut sht nj ndjesi disi e veant. Dhe ja, teksa kan ikur dritat n sallonin gjysm t errt t shtpis sime, n munges t t gjitha pajisjeve elektronike, heshtjen e thyejn vetm brohoritjet e gzuara te vajzs sime t vogl, q pr udi megjithse vinin nga aq afr, para se t iknin dritat kishin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.353Z

Bulqiz, plagoset nntok nj tjetr minator

Nj tjetr minator i Bulqizs sht plagosur rnd ditn e sotme n nj minier private. Mark Uka, ka mbetur i lnduar n nj galeri pr motive ende t panjohura. Ai sht nisur menjher drejt Spitalit ushtarak n Tiran. Pr munges t kushteve t siguris n pun aksidentet n nntok jan shtuar disafish koht e fundit.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.207Z

Kinë, i sëmuri mendor vret 7 fëmijë

Nj i smur mendor ka vrar 7 fmij dhe plagosur 20 t tjer n nj kopsht n provincn Shaanxi t Kins. Vrassi q banote afr kopshtit ka vrar m pas veten. N Kin koht e fundit ka pasur disa raste t tilla ndaj fmijve. Ekspertt jan t mendimit se arsyet pr sulme t tilla jan dallimet sociale n rritje.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.861Z

Fule: Hapa të rëndësishëm për informimin e qytetarëve për vizat

Bashkimi Europian vlerson hapat q jan ndrmarr nga qeveria shqiptare n kuadr t informimit t qytetarve lidhur me heqjen e regjimit t vizave. Duke folur nj komitetin parlamentar t Stabilizim Asociimit, Komisioneri pr Zgjerim n bllokun 27-antarsh, Shtefan Fyle theksoi se sht tepr e rndsishme q t mos prs

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.411Z

Plepa-Qerret, deti pastrohet nga ujrat e zeza

E gjith vija bregdetare nga Plepat e deri n Qerret t komuns Golem sht zyrtarisht e pastruar nga tubacionet e ujrave t zeza q derdheshin n det. Konfirmimi vjen nga ministria e mjedisit pas nj inspektimi tn plazhin e shkmbit t Kavajs dhe n Golem.Tre grupe verifikimi n terren kan kontrolluar t gjitha n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.616Z

UEFA pezullon arbitrin bullgar

UEFA ka pezulluar arbitrin bullgar, Anton Genov, i cili akuzohet se ka prcaktuar rezultatin e miqsores s 14 nntorit Maqedoni – Kanada. Sfida kaprfunduar me fitoren e maqedonasve 3 – 0 ndrsa Genov ka dhn katr 11-metrsha. Dyshohet q pas ksaj t jet nj organizat bastesh q ka nj xhiro 10 mili

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama