Rezultate te kerkimit per termin: +Koha +Jone

Total: 2768
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:51.956Z

Djegia e Koha Jone Lesi kerkon parate

Gjykata e Tiranës e shtyu për të hënën vendimin për padinë e shoqërisë 'Koha Jonë', e cila ka paditur Këshillin e Ministrave, Ministrinë e Brendshme dhe Ministrinë e Financave për djegien e redaksise se gazetës 'Koha Jo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.364Z

Policia rrethon dhe kontrollon redaksinë e gazetës Koha Jone

Forcat e shumta të policisë kanë rrethuar redaksinë e gazetës Koha Jonë, në orët e para të mbrëmjes së të hënës ndërsa botuesi i saj, Nikoll Lesi, u shoqërua në Komisariatin nr 2. Në një shkrim të botuesit Nikoll Lesi sqarohet se redaksia e gazetës Koha Jone ishte rret

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.407Z

Koha Jone- In Memoriam!

Mimoza Dervishi     Në 11 Maj gazeta e parë, vërtetë e pavarur shqiptare, “Koha Jonë” bën 25 vjec. Unë hyra aty në gusht të 1994. Mikja ime e fakultetit Rudina Xhunga më thotë një ditë, që i duhej të takonte Nikollën e Kohës, sepse i kishte premtuar se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:00.197Z

Skandal në Elbasan.Tirazhi i "KOHA JONE" blihet nga një person dhe digjet

Ka ndodhur ajo që nuk ndodhte që prej vitit të mbrapshtë 1997. Tirazhi i gazetës "Koha Jone" është blerë sot nga një person i panjohur dhe më pas është djegur afër lumit, duke krijuar mungesë të gazetës në Elbasan. Ndërkohë redaksia nisi kopje të tjera në drejt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.063Z

Izet Haxhia:Ja si e dogjëm gazetën Koha Jone, natën e 2 mars 1997

Meqë sot është 9 Marsi që mbahet mend si dita e Marrëshjes së krijimit të Qeverisë së Pajtimit Kombetar, por që në të vertet është marrëveshje që futi Shqipërinë në kaos dhe nën drejtimin e bandave shtetrore dhe atyre të rrugës që ishin në koordinim e bashkëunim të plotë m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.253Z

Anketa/ Koha Jonë shpall politikanin, gazetarët dhe sportistin e vitit

Gazeta Koha Jonë ka shpallur në anketën e saj vjetore Politikanin e Vitit kryeministrin Edi Rama, Gazetarin e Vitit Mero Bazen, Moderatorin e Vitit Sokol Ballën dhe Sportisti i Vitit Bledi Shkëmbin. Sipas një njoftimi të bërë në numrin e sotëm të gazetës, redaksia ka pranuar si rezul

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.655Z

Kur "Koha Jone" ridigjet ne kohen tone

Djegia e redaksisë së gazetës "Koha Jonë" është vulosur si një damkë turpi hekuri të skuqur në ballin e qeverisjes së parë të Sali Berishës. Por kur në vitin 2005 ai u rikthye në pushtet si Kryeministër, ishin jo të paktë ata që besonin se Berisha nuk do të guxonte kurrë më t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama