Rezultate te kerkimit per termin: +Kokdhima

Meta: total 54 / total_found 54 / time 0.000 / keyword[0] kokdhima / docs[0] 54 / hits[0] 69 /
No Pic available
  • 2017-09-25

Kokëdhima zbulon sms-të e tensionuara me Ramën dhe Kumbaron

Kryetari i ZGJIDHJA-s, Koço Kokëdhima, zbuloi sot disa prej sms-ve të tensionuara që kishte shkërmbyer me kryeministrin Edi Rama, mëse një vit më parë. Duke iu përgjigjur një komentuesi në profilin i tij në Facebook, që e akuzoi se tani i dhimbset Shkoza, por sa ishte në qeveri krenoh

No Pic available
  • 2017-08-31

Kanabisi, një piramidë që dogji shqiptarët

Nga Mero Baze Ka një zell të tepruar të raportohet se këtë vit nuk është mbjellur thuajse fare kanabis në gjithë Shqipërinë dhe po paraqitet si seriozitet i punës së policisë dhe qeverisë shqiptare. E vërteta është se kanabis nuk është mbjellur, por nuk jam i sigurt sa është ve

Ndryshimet ne PS, Rama katapulton  tre ish-ministra të Nanos dhe deputetin tradhtar. Balla shpjegon shkarkimin e Kokdhimes
  • 2016-12-23

Ndryshimet ne PS, Rama katapulton tre ish-ministra të Nanos dhe deputetin tradhtar. Balla shpjegon shkarkimin e Kokdhimes

Nenkryetari i Asamblese se PS, Taulant Balla shpjegoi sot para shtypit se cfare ndodhi ne Asamble. “Asambleja Kombëtare e Partisë Socialiste bëri një bilanc vjetor të të gjithë fushave ku kjo parti jep kontributin e vet, qoftë në qeverisjen e vendit, qoftë edhe në qeverisjen lo

Shkarkohet Koco Kokdhima
  • 2016-12-05

Shkarkohet Koco Kokdhima

var fbShare url httpvizionplusalshkarkohet-koco-kokdhimasize smallbrbrKryesia e Partise Socialiste ka marre vendim te shkarkoje nga detyra e sekretarit te rinise Koco Kokdhimen Vendimi eshte marre ne mbledhjen e sotme te kryesise dhe do ti propozohet Asamblese se partise per miratim Mbledhja e Asa

Për kë loboi Kokëdhima dhe Dako për kryesi: E përbashkëta, nuk rekomanduan votë për Braçen dhe Ballën
  • 2016-04-24

Për kë loboi Kokëdhima dhe Dako për kryesi: E përbashkëta, nuk rekomanduan votë për Braçen dhe Ballën

Dy njerëzit e fuqishëm të Rilindjes, që po marrin pushtet brenda Partisë Socialiste, kanë pasur dhe preferencat e tyre për lobim brenda PS. Koço Kokdhima dhe Vangjush Dako, njëri, si njeriu më i fort i Jugut dhe tjetri i SHqipërisë së Mesme, kanë shpërndarë sot në Asamblenë e PS

No Pic available
  • 2016-04-23

Kryesia e re e PS-së, ja 13 shokët dhe 7 shoqet që u zgjodhën sot

Partia Socialiste ka zhvilluar sot mbledhjen e parë të Asamblesë së re Kombëtare, pas zgjedhjes së anëtarëve të saj në Kongresin e 19 marsit. Kjo mbledhje kishte në rend dite konstituimin e Asamblesë së Re dhe zgjedhjen e organeve më të larta të kësaj partie. Asambleja Kombëtare ka

Berisha: Pedagogu dixhital denoncon Kryemafiozin e Jugut, Koco Kokedhima
  • 2016-04-20

Berisha: Pedagogu dixhital denoncon Kryemafiozin e Jugut, Koco Kokedhima

Sali Berisha ka denoncuar sot ate qe ai e ka quajtur si "Terrorin, kercenimet e kryemafiozit te Jugut, sivlla Kokedhimes ndaj kandidatit per rektor te Universitetit te Vlores, Prof Dr Shkurtit, i cili detyrohet te terhiqet nga gara. Koçua sjell nje fanatik te tij nga Gjirokastra per Universitetin