Rezultate te kerkimit per termin: +Kokain

Total: 1062
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.874Z

Kokain me post

Trafikantt e drogs, prpiqen t gjejn metoda t ndryshme pr t transportuar pluhurin fitimprurs. Ksaj here, policia e Tirans, ka prangosur dy persona, pasi kan drguar me post nga Argjentina pr n Shqipri 560 gram kokain. Pakoja me sasin e drogs brenda, ishte drejtuar pr shtetasin Eduart Smajlit 39 vje, i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.451Z

Kapet 45 vjeçari duke shitur kokainë

Një 45-vjeçar shqiptar është arrestuar sot nga policia italiane. Ferdinand Ranshi është kapur me 200 gramë kokainë, një automjet tip “BMW” të vjedhur, rreth 50 karat SIM të vjedhura si dhe disa modem që shërbejnë p&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:39.931Z

Itali, sekuestrohet 7 kg kokainëarrestohet shqiptari dhe gjermani

FIRENCE- Një shtetas shqiptar dhe një gjerman janë vënë në pranga në Itali, pasi po transportonin në automjetin e tyre 7 kilogramë kokainë. Arrestimi i dy personave, shqiptarit me inicialet M.E, 41 vjeç, dhe shtetasit gjerman; është

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.060Z

E harron kokainën në taksi

Një person ka raportuar në polici se derisa ishte duke punuar “Taksi” nw Gjilan, në veturën e tij ka hipur një mashkull dhe kur ka dalë ka harruar një qese me kokainë.  Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe pas verifikimit të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.458Z

Selanik, konfiskohen 168 kg kokainë, vinin nga Amerika Latine

Autoritetet policore greke në Selanik në bashkëpunim me zyrën DEA e Ambasadës së SHBA, konfiskuan një sasi shumë të madhe kokaine dhe vunë në pranga 4 persona. Policia greke konfiskoi 168 kg kokainë të pastër dhe arrestoi 4 person

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.947Z

Prifti katolik thith kokainë (Foto)

Videoja ku një prift katolik roman shfaqet teksa thith kokainë gjatë një festë në shtëpinë e tij, në oborrin e kishës ka ngjallur indinjatë në rrjete sociale. At Stephen Crossan, 37 vjeç, thith kokainë përmes një kart&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.334Z

Kryetari i Torontos: Kam thithur kokainë

Kryetari i Torontos, Rob Ford, ka pranuar të martën se ka thithur kokainë, por ka thënë se nuk është i varur nga droga. Shefi i policisë në Toronto ka thënë javën e kaluar se ekziston një video, e cila tregon Fordin duke thithur kokai

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama