Rezultate te kerkimit per termin: +Kokaina

Total: 1211
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.653Z

Kokaina është dreq

Nga Express më 20 korrik 2011 në ora 09:05 Lady GaGa ka thënë se kokaina është “dreq”. Këngëtarja e hitit “Edge of Glory” ka thënë se ajo kokaina është një drogë që të “trullos” dhe të “ngurtëson” sidomos nëse e përdor atë shpesh dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.015Z

Italia, kapet gjyshe kokaina

Policia italiane e Frosinones ndaloi nje 65 vjecare me akuzen e shperndrajes se lendeve narkotike. E moshuara banore e Napolit qe njihej edhe me emrin “gjyshe kokaina” drejtonte nje aktivitet ne shpendarjen e lendeve te paligjshme narkotike.65 vjecara eshte ndaluar gjate periu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.042Z

FOTO/ E tmerrshme, ja cfarë shkakton kokaina

Një foto, që thuhet se është bërë nga një dentist, po qarkullon me shpejtësi në internet dhe rrjetet sociale. Fotoja ofron pamje të tmerrshme, mbi atë që shkakton kokaina tek përdoruesit e saj.  

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.700Z

Lirohet Arben Perballa, anetari i grupit "Kokaina"

Tirane- Lirohet me kusht, Arben Perballa, anetari i grupit "Kokaina". Gjykata e Tiranes ka vendosur dje te pranoje kerkesen e depozituar nga vete i pandehuri, per lirimin e tij me kusht, deri ne perfundim te denimit. Gjyqtari i ceshtjes Ilir Celiku, pasi ka shqyrtuar dosjen e te pandehurit, sjelljen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:34.509Z

Kokaina e Maminasit, Hajdarmataj: Hetime intensive

Në konferencën e përbashkët me italianët, prokurori Besnik Hajdarmataj foli edhe për 613 kg kokainë që u kap në Maminas. Ai tha se po zhvillohen hetime intensive, teksa ka nisur bashkëpunim me partnerë të vendeve ku është tranzituar kontenieri. Pa thënë diçka konkrete rreth hetimev

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.339Z

Dosja shqiptare “Kokaina”,Italia përfundon hetimin

TIRANE - Sokol Koçiu dhe Arben Bërballa, ish-të dënuar të procesit “Kokaina”, do të thirren në Gjykatën e Tiranës ku do u komunikohen aktet e përfundimit të hetimeve për pjesën italiane të së njëjtës dosje. Kjo për faktin pasi disa ditë më parë autoritetet italiane t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:40.819Z

Fundi i nje varesie - Vaksina kunder varesise nga kokaina

Personat testues vijne vullnetarisht ne qendrat eksperimentuese ne Hjusten Houston njesoj si ne Filadelfia ne Nju Jork njesoj si ne Cincinati. Ata jane te varur nga kokaina qe prej gjashte ose shtate vjetesh dhe duan qe ta testojne ate patjeter vaksinen kunder kokaines. Shumica e pacienteve ndo

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama