Rezultate te kerkimit per termin: +Kokoneshi

Total: 162
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:51.846Z

Kryebashkiaku i Divjakës, Fredi Kokoneshi kallëzon kreun e PD në Lushnje

Kreu i Bashkisë në Divjakë, Fredi Kokoneshi ka kallëzuar kreun e PD në Lushnje, Myslim Murrizi. Kallëzimi vjen vetëm pak ditë pas protestës së PD para bashkisë së Divjakës ku PD ka  kryetarin  Fredi Kokoneshi, se ka kryer vepra të rënda penale ne Itali dhe është marrë me prostit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:51.257Z

Kokoneshi i Divjakes tutor prostitutash ne Milano PD Te sqaroje akuzat VIDEO

Transmetuar me 05062016 - 1122 Tirane 5 qershor 2016 NOAal - Partia Demokratike akuzoi sot kryetarin e Bashkise se Divjakes se eshte implikuar ne trafik prostitucioni ne Itali Ne nje deklarate per mediat kreu i selise blu ne Lushnje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:51.253Z

Murrizi: Kokoneshi i Divjakës nën akuzë për trafik prostitutash

Kreu i Partisë Demokratike  në Lushnjë, Myslim Murrizi ka bërë sot një denoncim publik për kreun e Bashkisë së Divjakës, Fredi Kokonesh. Murrizi pretendon se kreu i Bashkisë së Divjakës është marrë me prostitucion në Itali. Sipas Murrizit, ngjarjet kanë ndodhur në vitin 1996 dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:51.845Z

Murrizi: Kokoneshi të sqarojë akuzat si tutor prostitutash në Milano

Pyetjet e Alibeajt për Kryeministrin Rama: Je me ligjin apo me krimin? Pas Rroshit, PD akuzon kryebashkiakun e Divjakës, Fredi Kokoneshin Herion Mesi Pas Elvis Rroshit të Kavajës dhe Artur Bushit të Krujës, listës së Partisë Demokratike të kryebashkiakëve me të kaluar kriminale i shtohe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.454Z

Berisha: Kokoneshi i Divjakës dhe ai i Parlamentit përfituan 1 mln dollarë nga tendera korruptivë

Ish-kryeministri Sali Berisha akuzoi deputetin socialist, Erion Braçe se ka përfituar rreth 1 milion dollarë bashkë me kryebashkiakun e Divjakës, Kokoneshi. Nga ambientet e jashtme të Parlamentit, Berisha renditi edhe tendera që kanë përfituar deputetë socialistë, që sipas tij, por vjedh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:26.875Z

Akuzoi Braçen dhe Kokoneshin, paditet kryetari i PD-së në Lushnje

Kryetari i bashkisë së Divjakës Fredi Kokoneshi ka paditur për shpifje kryetarin e Partisë Demokratike të Lushnjes Myslim Murrizi. Murrizi ishte shprehur se do të depozitonte në Prokurori një dosje voluminoze me fakte e prova në lidhje me aferën korruptive prej 800 milionë lekësh, që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.457Z

Kryebashkiaku i Divjakës i përgjigjet Berishës: Shpifje, është zbatuar ligji

Akuzat e ish kryeministrit Sali Berisha bere sot ne parlament, i ka cilësuar shpifje , kryetari bashkise Divjakë, Fredi Kokoneshi. Berisha akuzoi për vjedhjen e 1 milion dollarëve Kokoneshin në tenderin e bërë për rrugën Mertish-Tre Urat. Në lidhje me këtë akuzë, Kokoneshi shprehet se B

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama