Rezultate te kerkimit per termin: +Kokonozi

Meta: total 126 / total_found 126 / time 0.000 / keyword[0] kokonozi / docs[0] 126 / hits[0] 211 /
No Pic available
  • 2017-11-04

U kap me 800 mijë euro e patentat e Tahirit, arrest me burg ndaj të riut

Gjykata e Elbasanit ka dhënë masën e sigurisë arrest me burg për shtetasin me iniciale O.S, i arrestuar pak ditë më parë, pasi në makinën e tij u gjet një shumë prej 800 mijë eurosh dhe dy patenta lundrimi të ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri. Masa e sigurisë është dhënë

No Pic available
  • 2017-09-15

Mustafa Nano: Si e kam njohur Igli Taren

Nga Mustafa Nano, Revista Mapo Një ditë vere të vitit 2002, në kohët që bëja Deja vu-në në Top Channel, më merr një mik në telefon e më thotë se kishte parë në Tiranë, Igli Taren. Nuk ke pasur asnjë sportist në Deja Vu; nëse ka një që duhet ta ftosh në studion tënde, ai ësh

Shqiptarët, plebishit online në mbrojtje të Donald Lu-së
  • 2017-02-04

Shqiptarët, plebishit online në mbrojtje të Donald Lu-së

Pas akuzave të rënda që i janë bërë Donald Lu-së nga kryeprokurori Adriatik Llalla, por edhe nga qarqe të lidhura politikisht që kanë kundërshtuar reformën në drejtësi, shqiptarët kanë dhënë një përgjigje të fortë në mbrojtje të kryediplomatit amerikan në Tiranë. Në fa

Dogji 4 makina pas sherrit me të dashurin, ja sa me vite burg dënohet 23-vjeçarja
  • 2016-12-24

Dogji 4 makina pas sherrit me të dashurin, ja sa me vite burg dënohet 23-vjeçarja

Armand Bajrami Emri i 23-vjeçares Desara Mançellari u mediatizua në prill të vitit 2016, për shkak të përfshirjes së saj në një zjarrvënie të qëllimshme, me pasojë shkrumbimin e katër automjeteve në Tiranë, raporton Panorama. Automjetet e dëmtuara u përkisnin familjarëve të një

No Pic available
  • 2016-12-23

Dogji 4 makinat e familjes së ish-të dashurit, 2.4 vite burg për 23-vjeçaren

Gjykata e Tiranës ka vendosur 28 muaj burg për 23-vjeçaren e cila dogji katër makina të familjes së ish të dashurit. Ngjarja ka ndodhur në prill të këtij viti, kur Desara Mancellari pas konflikitet me ish të dashurin është hakmarrë duke i shkuar pranë banesës dhe duke i djegur 4 maki

Dogji dy makinat e babait të të dashurit, në gjyq Desara Mançellari
  • 2016-08-18

Dogji dy makinat e babait të të dashurit, në gjyq Desara Mançellari

Dërgohet në gjyq me akuzën e shkatërrimit të pronës 23-vjeçarja Desara Mancellari, e akuzuar se i dogji disa automjete në parkim ish-të dashurit. Në fund të korrikut, para nisjes së sezonit të pushimit për Prokurorinë, organi i akuzës ka përfunduar hetimet dhe ka dorëzuar në Gj

Vinger dhe Mustafic, në një sprovë shqiptare
  • 2016-07-08

Vinger dhe Mustafic, në një sprovë shqiptare

Dy regjisorë të huaj do të ngjisin veprat e tyre në skenën e Teatrit Kombëtar gjatë sezonit të ri “Pushteti i grave” nga Aristofani me regji të Spiro Dunit, dhe “Opera për tri grosh” nga Vaclav Havel me regji të Mehmet Xhelilit, dy vepra të parashikuara të n