Rezultate te kerkimit per termin: +Kol

Total: 2301
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.699Z

Eshli Kol e tradhëton sërish Sheril (FOTO)

Kur dukej se Eshli Kol, mbrojtësi i majtë i Çelsit, do të rikthehej sërish me bashkëshorten e vet, këngëtaren Sheril Kol, mediat angleze kanë publikuar një tjetër skandal të këtij të fundit. Sipas tyre, Kol është në një marrëdhënie me modelen e të brendshmeve, Jessyca Rayanne. M

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:36.480Z

Anzhi, ofertë marramendëse për Kol

Kontrata e Eshli Kol te Çelsi është drejt përfundimit. Kështu mbrojtësi anglez pritet të jetë pjesë e një mega-oferte, të cilën pritet ta bëjë skuadra ruse Anzhi. Është trajneri aktual, braziliani Roberto Karlos ai që thuhet të iu ketë rekomanduar krerëve të skuadrës që të b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.624Z

Kol mendon largimin nga futbolli

Mbrojtesi i Celsit, Ueshli Kol mund te terhiqet shume shpejt nga futbolli. Lajmin e bejne te ditur mediat angleze. Mbrojtesi eshte shume i indinjuar nga sulmet e fundit, dhe sidomos per faktin se mediat jane marre shume me jeten private te 30 vjecarit. Ashli Kol eshte martuar me kengetaren e famshme

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:50.246Z

Kol Idromeno si kineast

brbrNdryshe nga sa mund te jete folur e shkruar per Kol Idromenon ekspozita e celur ne sallonin e Bibliotekes Kombetare tregon edhe me shume ane te panjohura te tij Edhe pse nje ekspozite e vogel ajo rrefen shume pertej Mona Lizes se tij motres tone Sepse ne keto rafte mund te mesoni edhe me shume

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.791Z

Barcelona interesohet për mbrojtësin Eshli Kol

Barcelonë - Barcelona është e interesuar për të marrë shërbimet e mbrojtësit të majtë Eshli Kol. Lajmi bëhet publik nga mediat angleze, të cilat thonë se klubi katalanas është i gatshëm t’i ofrojë çelsit 20 milionë euro. Ky sezon ka qenë i jashtëzakonshëm për futbollisti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.324Z

Zyrtare: Xho Kol kalon te Liverpuli

Blerja Pas shumë thashethemesh është mbyllur më në fund operacioni që çon Xho Kol te Liverpuli. Drejtuesit e “Reds”-ve i kanë ofruar një kontratë 4-vjeçare për 90 mijë sterlina në javë (rreth 5 milionë euro në vit) fantazistit anglez, të lënë të lirë nga çelsi. ë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:28.914Z

Arrestohet futbollisti Ashli Kol

Nuk kane te sosur skandalet e futbollisteve ne Premier Lige. Pas Stiven Zherard kapiten i Liverpulit dhe Obi Mikel i Çelsit, i vjen radha Eshli Kol qe ta shohe veten ne pranga. Dhe arsyeja eshte serish alkooli.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama