Rezultate te kerkimit per termin: +Kolegjin

Total: 3263
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.758Z

Tabaku Rama te mos sulmoje Kolegjin Zgjedhor

Stafi i Bashes Partia Demokratike i beri thirrje dje kryetarit te PS-se Edi Rama te mos ushtroje presione mbi Kolegjin Zgjedhor institucion nga ku pritet dhe vendimi per fituesin e zgjedhjeve vendore per Bashkine Tirane. Ne nje deklarate per shtyp zedhenesja e fushates elektorale te Lulzim Bashes J

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:10.039Z

Partitë, gati kërkesat për në Kolegjin Zgjedhor

 Partitë politike kanë pothuaj gati ankimimet për Kolegjin Zgjedhor, të cilat presin vetëm afatet ligjore për t’u depozituar. Menjëherë pas zbardhjes së vendimeve të KQZ-së, brenda pesë ditëve, partitë politike duhet t’i drejtohen Kolegjit Zgjedhor. Kështu, vendimi i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:10.550Z

Partitë çojnë ankimimet në Kolegjin Zgjedhor

Pas përmbylljes së procesit të ankimimeve pranë KQZ-së, kanë mbërritur në Kolegjin Zgjedhor të Gjykatës së Apelit në Tiranë, ankimimet e subjekteve zgjedhore. Seanca e parë e këtij kolegji do të mbahet të martën në orën 10. TIRANE- Mbërrijnë në Kolegjin Zgjedhor të Gjyk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.750Z

PD: Rama prano humbjen, mos sulmo Kolegjin Zgjedhor!

TIRANE-Partia Demokratike i bëri thirrje sot kryetarit të PS, Edi Rama të mos ushtrojë presione mbi Kolegjin Zgjedhor, institucion nga ku pritet dhe vendimi për fituesin e zgjedhjeve vendore për Bashkinë, Tiranë. Në një deklaratë për shtyp,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.557Z

Topalli, në Kolegjin e Parmës

Kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli, ka zhvilluar një vizitë në Itali, ku ka marrë pjesë si e ftuar speciale e Kolegjit Evropian të Parmës, në ceremoninë e inaugurimit të vitit të ri akademik. Në këtë ceremoni, që shënon një ngjarje të rëndësishme për Kolegjin Evropian të Pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:11.337Z

Jahjaga vizitoi Kolegjin Dartmouth të Hanoverit në SHBA

Presidentja e Republikës së Kosovës, Atifete Jahjaga, të martën vizitoi Kolegjin Dartmouth të Hanoverit në SHBA. Ajo u prit nga Presidenti i Dartmouth, Jim Young Kim, i cili në mirëseardhjen e tij për Presidenten tha se ajo po dëshmon cilësi të lartë të lidershipit.Në një komunikat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:42.601Z

Bajrami vizitoi Kolegjin Mehmet Akif

Ministri i Arsimit , Shkencës dhe Teknologjisë, Arsim Bajrami me bashkëpunëtorë , ka vizituar Kolegjin " Mehmet Akif " në Lipjan, me ç`rast është njohur nga afër me procesin mësimor në këtë institucion privat dhe mori pjesë në takimin fundit tradicional me maturantët e këtij insti

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama