Rezultate te kerkimit per termin: +Kollakut

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.409Z

EMRI/ Tragjedi në familjen shqiptare, gruaja gjen të pajetë bashkëshortin 35-vjeç. Ishte mbyllur në garazhin e shtëpisë dhe

Një 35-vjeçar shqiptar është gjetur i vdekur nga bashkëshortja në Romë të Italisë, në garazhin e shtëpisë së tyre. Mediat italiane shkruajnë se viktima është identifikuar si Luçiano Kollaku, ndërsa ngjarja u regjistrua sot rreth orës 03:15. Ka qenë bashkëshortja e Kollakut që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.781Z

Sherr për kanalin, fshatari rreth kryetarin e komunës

Krujë Një 62-vjeçar goditi Kreun e Komunës Bubq, sepse po ndërtonte kanalin kullues në tokën e tij Një kanal kullues që i shërben fshatit është bërë sebep dje që të sulmohet kryetari i Komunës Bubq në Rrethin e Krujës, Sokol Kollaku. Dëshmitarë okularë të ngjarjes bëjnë të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.776Z

Rreh kryekomunarin, pranga 62-vjeçarit

DURRËS/ Bajram Daci është arrestuar nga policia pasi goditi për shkak të detyrës kreun e komunës së Bubqit Shkak për ngjarjen ka qenë një kanal kullues që i shërbente fshatit, por që kalonte në tokën e Dacit DURRËS - Një kanal kullues ka çuar në një përleshje fizike në mes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:29.116Z

Edije Kollaku: Dëshira ime për 8 Marsin, të takoj 4 fëmijët që nuk i takoj prej 12 vitesh

Apeli: I lutem Presidentit të më falë. Kam tre fëmijë në moshë delikate për t’u qëndruar pranë “Nuk e di nëse do më vijnë fëmijët apo jo nesër për 8 Marsin. Shpresoj për ndonjë surprizë nesër, por surpriza më e madhe do të ishte nëse do më ulej ndonjë vit burg nga Pre

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama