Rezultate te kerkimit per termin: +Kolonjart

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.173Z

Kolonja Rama Nga ata qe rrine me Saliun dhe Lulin svjen asgje e mire

Transmetuar me 18112016 - 1248 Kolonje 18 nentor 2016 NOAal- Mazhoranca mbylli sot fushaten elektorale per zgjedhjet e pjesshme per bashkine e Kolonjesbr br Kryeministri Edi Rama tha se kandidati i majte Ilia Stefo do kete angazhime konkrete per te cilat g

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama