Rezultate te kerkimit per termin: +Koltraka +Ardita

Meta: total 3 / total_found 3 / time 0.000 / keyword[0] koltraka / docs[0] 21 / hits[0] 31 / keyword[1] ardita / docs[1] 331 / hits[1] 458 /
Legalizimet në Tiranë, lista me 610 emrat që marrin lejet në Tiranë
  • 2015-04-13

Legalizimet në Tiranë, lista me 610 emrat që marrin lejet në Tiranë

Zyra e ALUIZNI-t në Tiranë, Drejtoria Tirana 1, e cila mbulon qytetin e Tiranës, njofton qytetarët e poshtëshënuar që gjejnë emrin në listë, se duhet të paraqiten pranë zyrave të ALUIZNI-t në qytetin e Tiranës, tek ish-Stacioni i Trenit, për të tërhequr faturat e parcelës ndërti

No Pic available
  • 2014-05-28

Kreditorët e “Sudes”, takimi i 4-t më 30 maj në gjykatë

TIRANE - Më datë 30 maj zhvillohet në ambientet e Gjykatës së Tiranës, takimi i katërt me kreditorët e firmës piramidale “Sude”. Për këtë datë është programuar nga administratorja e falimentit takimi me 133 kredit

No Pic available
  • 2014-05-13

“Sudja”, takimi me kreditorët në 8 grupe, ja lista dhe dita e takimit për secilin

TIRANE - Më datë 19 maj do të nisë të zhvillohet takimi i dytë për procedurat e falimentimit të firmës piramidale “Sude”. Përmes një njoftimi të publikuar në disa media, Administratorja e Falimentimit të këtij sub