Rezultate te kerkimit per termin: +Kolumbia

Meta: total 1000 / total_found 1292 / time 0.000 / keyword[0] kolumbia / docs[0] 1292 / hits[0] 1660 /
Seks për 5 mijë lekë në lokalet e Fierit, si pronarët bashkëpunojnë me klientët dhe prostitutat
  • 2019-04-02

Seks për 5 mijë lekë në lokalet e Fierit, si pronarët bashkëpunojnë me klientët dhe prostitutat

Në disa prej lokaleve në qendër të Fierit të afrohet seks kundrejt pagesës. Mjafton ti frekuentosh këto lokale e më pas të bësh kërkesën, vajzat ti gjejnë vetë pronarët e lokaleve të cilët fusin në xhep pjesën e tyre të fitimit. Pagesat variojnë nga 5 mijë lekë deri në 10 m

Shifrat/ 68 vrasje të qëllimshme në 2018-n, ja lidhja me krimet për drogë
  • 2019-03-25

Shifrat/ 68 vrasje të qëllimshme në 2018-n, ja lidhja me krimet për drogë

Të zhdukurit në Vlorë, dyshohen se janë vrarë për pazare droge e konflikt mes bandash Në Shqipëri, në vitin 2018 humbën jetën nga vrasjet e qëllimshme 68 persona, nga të cilët 53 ishin burra dhe 15 ishin femra, sipas të dhënave që janë publikuar nga Instituti i Statistikave. Numri

Basha: Orët e kësaj bande hajdute janë të numëruara
  • 2019-03-12

Basha: Orët e kësaj bande hajdute janë të numëruara

Basha nuk ndalet nga turet e tij për të ftuar qytetarët në protesta. Këtë herë ai ishte në Berat, ku tha se me 16 Mars të gjithë duhet të jenë në Tiranë për të rrëzuar qeverinë e korruptuar dhe të lidhur me krimin.  Basha u shpreh se PD është në këtë betejë për ndryshim dh

Venezuela pa energji elektrike, Maduro akuzon SHBA-të
  • 2019-03-08

Venezuela pa energji elektrike, Maduro akuzon SHBA-të

Presidenti venezuelian, Nicolas Maduro, ka fajësuar Shtetet e Bashkuara të Amerikës për ndërprerjen masive që Karakas dhe një duzinë shtetesh në vend ka mbetur në errësirë. Ndërprerja e energjisë, ka denoncuar Maduro, “është pjesë e luftës elektrike të shpallur dhe drejtuar

I thashë mikut tim çfarë do, Rama dhe Basha takohen në Itali (INTERVISTA)
  • 2019-03-06

I thashë mikut tim çfarë do, Rama dhe Basha takohen në Itali (INTERVISTA)

Në intervistën e tij në emisionin Porta a porta të gazetarit të njohur italian, Bruno Vespa, Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama deklaroi se në Shqipëri nuk po ndodhte asnjë revoltë popullore, se në vend ka stabilitet për biznesin e huaj dhe se numri i turistëve është gjithnjë në r

Deklarata e fortë e eurodeputetit: Kryemadhit si bëhet vonë për integrimin
  • 2019-02-28

Deklarata e fortë e eurodeputetit: Kryemadhit si bëhet vonë për integrimin

Knut Fleckenstein raportuesi për Shqipërinë, pak përpara largimit nga Shqipëri, në një intervistë për gazetarin e Top Channel, Muhamed Veliu, jep detaje të reja për debatet mes eurodeputetëve dhe shefes së LSI-së, Monika Kryemadhi gjatë takimit që patën në selinë e Delegacionit t

Lulëzon tregtia Kolumbi-Shqipëri, ja produktet më të kërkuara
  • 2019-02-05

Lulëzon tregtia Kolumbi-Shqipëri, ja produktet më të kërkuara

Importet nga shteti i largët i Kolumbisë drejt Shqipërisë kanë njohur një rritje të fortë gjatë tre viteve të fundit. Sipas të dhënave të INSTAT, në 2018-n, u importuan nga Kolumbia mallra me vlerë gati 2 miliardë lekë, me një rritje prej 136% në krahasim me vitin e mëparshëm,