Rezultate te kerkimit per termin: +Kolumbin

Total: 176
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:43.869Z

Fitore e vuajtur e Argjentinës, eliminon Kolumbinë

Argjentina është kualifikuar për në gjysmëfinale të Kupës së Amerikës, pasi me penallti me rezultat 5:4, ka mundur Kolumbinë. Koha e rregullt e ndeshjes, përfundoi barazim 0:0. AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"}; Gjatë 90 m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.270Z

Berisha: Ediskobari po shndërronvendin në Kolumbinë e Europës

Ish-kryeministri Berisha ka komentuar në rrjetin social “Facebook” rastet e fundit të përmendura në mediat e huaja për drogën e ardhur nga Shqipëria. “Drogë, drogë dhe vetëm droge. Ediskobari shndërron Shqipërinë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.192Z

Akuzat për drogë, Berisha: Ediskobari shndërron Shqipërinë në Kolumbinë e Europës

TIRANE- Duke bërë një përmbledhje të raportimeve të mediave ndërkombëtare, mbi çështjen e trafikut të drogës në Shqipëri, ish- kryeministri shqiptar Sali Berisha ka bërë dhe njëherë thirrje që kreu i ekz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.198Z

Berisha: Rama - Meta shndërruan Shqipërinë në Kolumbinë e Europës

TIRANE - Vetëm disa minuta pasi reagoi në lidhje me aeroplanin e ndaluar në Divjakë, ish kryeministri Berisha, përmes një postimi tjetër në Facebook,  akuzoi dyshen Rama-Meta sipas të cilit e kanë shndërruar Shqipërinë në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.197Z

Berisha:Klika Rama-Meta shndërroiShqipërinë në Kolumbinë e Europës

TIRANE- Ish- Kryeministri, Sali Berisha, ka qenë i pari nga selia blu që ka reaguar pas bllokimit të avionit nga policia në plazhin e Divjakës. Fillimisht ish-kryeministri Berisha u shpreh se avioni në Divjakë nuk u kap nga një operacion i Policisë a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.342Z

Një ‘selfie’ prej Neymarit

Përfaqësuesja nikoqire e këtij botërori, Brazili, po duket e relaksuar dhe e gatshme për ndeshjen e radhës së tyre me Kolumbinë. Të udhëhequr nga Neymar, lojtarët e kësaj kombëtare kanë bërë një 'selfie' në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.488Z

Lotët që preken planetin ishin për shkak të vdekjes së babait

Mesfushorit të Bregut të Fildishtë, Serey Die nuk e ka marrë një lajm të mirë para ndeshjes me Mesfushori I Kolumbinë. Mesfushori i Bregut të Fildishtë, Serey Die shpërthej në vaj pak para ndeshjes me Kolumbinë, pasi që babai i ti

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama