Rezultate te kerkimit per termin: +Komandantit

Total: 3923
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.628Z

Rrahman Rama merr detyrën e komandantit të FSK-së

Në kazermën "Adem Jashari" në Prishtinë me një ceremoni zyrtare sot bëhet dorëzim-pranimi i detyrës së komandantit të Forcës së Sigurisë së Kosovës (FSK). Gjenerallejtënant Kadri Kastrati do t'ia dorëzojë detyrën gjeneralmajorit Rrahman Rama. Kjo do të bëhet me leximin e dekret

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.966Z

Mos luani me emrin e komandantit!

Nga Enis Veliu   Në mes të terminalit në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës (ANP), qëndron e varur një foto e komandantit legjendar, Adem Jashari, emrin e secilit e mban Aeroporti, e i cili para tre vjetësh është marrë me koncesion nga kompania turke Limak. Ofer

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.285Z

EULEX kontroll banesës së komandantit të UCK

Prishtinë - Nën mbikëqyrjen e Prokurorisë Speciale të Kosovës (PSRK-së), Policia e EULEX-it ka kryer sot një kontroll në shtëpinë e ish-komandantit të UçK-së, Azem Syla, në fshatin Kishnarekë. Supas EULEX, kontrolli është i lidhur me hetimet në rastin Bllaca. "Kontrolli ësht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.897Z

Krimet e errëta të Komandantit të Forcave Ajrore Kanadeze

Një Komandat i Forcave Ajrore të Kanadasë,  rezultoi që ishte tranvestit dhe vrasës seria. Tashmë ai ndodhet në burg për shkak të një krijimit të një jetë të dyfishtë dhe rrezikshme që kishte bërë. Arrestimi i tij është bërë në vitin 2010,  por zbardhja e detajeve të krimit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:42.170Z

Tirane digjet makina e komandantit te repartit Shqiponja

Tirane 26 qershor 2015 NOAal- Digjet makina e komandantit te repartit Shqiponja ne Tirane Ndaj te gdhiri automjeti tip benz me targa AA 107 EO eshte perfshire nga zjarri duke bere qe te shkrumbohet i gjithibr br Per shkak te perhapjes se flakeve me shpejtesi nje tjeter mjet qe ka qene i parkuar at

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:57.854Z

Video mallëngjyese e komandantit Zahir Pajaziti (Video)

Një video mallëngjyese e ish-komandantit Zahir Pajaziti është publikuar së fundmi. Në këtë video shihet ai në mesin e disa njerëzve të tjerë, shkruan Indeksonline. AdPlatformZone = {id: "549fcab82",format: "410x0"}; Komandanti legjendar sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.497Z

Leonora ja uron ditëlindjen komandantit

Këngëtarja kosovare Leonora Jakupi ditën e shtune e ka filluar duke e postuar një foto afër lapidarit të komandantit legjendar Adem Jashari. 'Urime ditëlindja Komandant! Urime 28 Nëntori ishin fjalët e këngëtares.'/Indeksonline/.   AdPlatfo

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama