Rezultate te kerkimit per termin: +Kombtaren

Meta: total 69 / total_found 69 / time 0.000 / keyword[0] kombtaren / docs[0] 69 / hits[0] 87 /
No Pic available
  • 2016-09-29

Cana qartëson fansat për ceremoninë e largimit nga kombëtarja

Ish-kapiteni i kombëtares kuqezi, Lorik Cana ka bërë të qartë për të gjithë fansat e tij se nuk do të ketë një ceremoni për lamtumirën me kombtaren me 9 tetor. Sipas zërave të fundit që qarkullonin, Cana do të bënte ceremoninë e përshëndetjes nga kombëtarja shqiptare në qyteti

Matoshi e quan Hashim Thaçin frikacak në politikë
  • 2015-10-10

Matoshi e quan Hashim Thaçin frikacak në politikë

Analisti politik, Halil Matoshi ka reaguar ndaj asaj që zëvendëskryeministri Hashim Thaçi, e ka quajtur ‘përfaqësuese’ ekipin e Kosovës, e jo ‘Kombëtare’. Sipas tij, Thaçi po turpërohet me këtë fakt, duke shtuar

No Pic available
  • 2015-10-09

Portugali Danimarkë 1-0, fitorja e Shqipërisë me Armeninë e vetmja mundësi për kualifikim

Portugalia ka fituar me rezultatin 1-0 ndaj Danimarkës.  Ka qenë Joao Moutinho-s, i cili ka shënuar në minutën 66′. Fitorja e Portugalisë i shton shpresat perfaqesueses tone, por duhet që të fitojmë me Armeninë. Kjo ndeshje e Grupit I është vendimtare edhe për ecurinë dhe fatin

Sinani thotë që kosovarët janë tifozët e flaktë të kombëtares (Foto)
  • 2015-10-09

Sinani thotë që kosovarët janë tifozët e flaktë të kombëtares (Foto)

Edhe çifti Sinan Hoxha dhe Andrra Destani tashmë janë bërë gati për ndeshjen e madhe që ka përfshi të gjithë shqiptarët anembanë. Në një fotografi të postuar nga vetë çifti janë ata shihen të veshur ku

No Pic available
  • 2015-10-08

Ndeshja Portugali-Danimarkë, vendimtare për kualifikimin e kombëtares sonë

Përveç ndeshjes Shqipëri-Serbi, në orën 20:45 luhet edhe ndeshja Portugali-Danimarkë. Kjo ndeshje e Grupit I është vendimtare edhe për ecurinë dhe fatin e skuadrës kombtare shqiptare. Portugalia për momentin është në vend të parë në grup me 15 pikë. Ajo ndiqet nga Danimarka me 12

No Pic available
  • 2015-10-08

Portugali 1-0 Danimarkë, shtohen shpresat për kualifikimin e kombëtares sonë

10:10 – Portugalia ka shënuar falë Joao Moutinho-s dhe po fiton 1-0 kundra Danimarkës. Shtohet shpresat per perfaqesuesen tone.   Përveç ndeshjes Shqipëri-Serbi, në orën 20:45 luhet edhe ndeshja Portugali-Danimarkë. Kjo ndeshje e Grupit I është vendimtare edhe për ecurinë dhe

No Pic available
  • 2015-08-10

Futbollisti Shkodran Mustafi prezantohet me këngë shqiptare në stadiumin e Valencias

Ne prag te sezonit te ri futbollistik, si çdo skuadër edhe Valencia ka prezantuar lojtarët e saj perpara tifozeve ne stadiumin Mestalla. Ajo që ka rënë në sy eshte prezantimi i futbollistit me origjine shqiptare, Shkodran Mustafi, qe luan per kombtaren e Gjermanise. Mustafi ka zgjedhur kengen