Rezultate te kerkimit per termin: +Kombtares +Shqiptare

Meta: total 50 / total_found 50 / time 0.000 / keyword[0] kombtares / docs[0] 133 / hits[0] 169 / keyword[1] shqiptare / docs[1] 238146 / hits[1] 466797 /
Ardian Ndreca: Zgjidhni Donald Lu president dhe Romana Vlahutin kryeministre, ndoshta ndodh ndonji gja!
  • 2016-06-26

Ardian Ndreca: Zgjidhni Donald Lu president dhe Romana Vlahutin kryeministre, ndoshta ndodh ndonji gja!

Zoti Ndreca a mendoni se reforma në drejtësi do të miratohet, dhe a mendoni se do të sjellë fryte për shqiptarët? Me mendue se kjo klasë politike që kemi ka vullnet të qartë me miratue reformën në drejtësi, asht njilloj si me mendue se njerzit e egjër, barbarët dhe primitivët, nj

Ngjarja e vitit në sport
  • 2015-12-31

Ngjarja e vitit në sport

Dhjetori dhe fundi i këtij muaji te bëjn të mendosh dhe ti kujtojsh ngjarjet që ndodhen , momentet më të bukura që kaluan në një vit , ather fillojm dhe kërkojm ngjarjen dhe momentin më të bukur në vitin 2015 . E cila mendje dhe zem&eu

Njihuni me futbollisten më seksi shqiptare
  • 2015-08-02

Njihuni me futbollisten më seksi shqiptare

Shkodranja tetëmbëdhjetëvjeçare Paula Jaku luan për klubin "Juban-Danja" nga qyteti i saj. Ajo gjithashtu është pjesë e Kombtares së Shqipërisë U-19. Paula luan mesfushore në qendër. Ajo tregon se edhe kush i pëlqen nga futbolli në botë. "Futbolli i femrave nëpër botë është zhv

Luan Krasniqi: Krenar për sjelljendhe performancën e djemve tanë
  • 2014-10-16

Luan Krasniqi: Krenar për sjelljendhe performancën e djemve tanë

Ish-boksieri dhe legjenda e sportit shqiptar, Luan Krasniqi, nëpërmjet një postimi në facebook, shprehet krenar për sjelljen e djemve të kombëtares shqiptare. Gjithashtu Krasniqi theksoi se ajo që pa në fushën e stadiumit të Partizanit ësht

No Pic available
  • 2013-07-12

FSHF ofertë për De Biazin, 700 mijë euro për kontratën e re

Trajneri Xhani De Biazi dhe presidenti i federatës shqiptare të futbollit Armando Duka janë një hap larg rinovimit të kontrates së Italianit edhe për një vit tjetër në krye të pankinËs kuqezi. Së fundmi është zbulohet oferta zyrtare e Federatës Shqiptare të Futbollit për rinovimin

Ja kombetarja De Biazi
  • 2012-02-29

Ja kombetarja De Biazi

Trajneri i kombtares shqiptare Xhani de Biazi ka publikuar dhe formacionin që do të luajë të mërkurën përballë Gjeorgjisë. Porta do të jetë sigurisht Sajmir Ujkani. Reparti i mbrojtjes do të përbëhet nga Lila, Dallku, Ve

No Pic available
  • 2010-09-02

Kuzhe: Në Rumani, Shqipëria synon barazimin ose fitoren

“Nisn eliminatoret, tani sht koha q un dhe skuadra t jemi nn presion” Vetm 24 or prpara ndeshjes me Rumanin, Josip Kuzhe shfaqet optimist pr debutimin e Shqipris n Euro 2012. Drejtuesi i stolit kuqezi thekson se Kombtarja do t luaj pr barazim, pse jo edhe fitore n Pjatra Neamnt, ndrsa ko