Rezultate te kerkimit per termin: +Kombtarja

Meta: total 44 / total_found 44 / time 0.000 / keyword[0] kombtarja / docs[0] 44 / hits[0] 52 /
Ngjarja e vitit në sport
  • 2015-12-31

Ngjarja e vitit në sport

Dhjetori dhe fundi i këtij muaji te bëjn të mendosh dhe ti kujtojsh ngjarjet që ndodhen , momentet më të bukura që kaluan në një vit , ather fillojm dhe kërkojm ngjarjen dhe momentin më të bukur në vitin 2015 . E cila mendje dhe zem&eu

Trajneri i Uruguajit: Ronaldo dhe Messi më të dobët se Suarez
  • 2014-05-31

Trajneri i Uruguajit: Ronaldo dhe Messi më të dobët se Suarez

Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi nuk janë në të njëjtin nivel me Luis Suarez, sipas bashk-lojtarit të tij te kombtarja e Uruguajit, Cristian Rodriguez. "Suarez është lojtari më i mirë në botë dhe nuk e them sepse e jam uruguajan, por seps

No Pic available
  • 2010-09-02

Kuzhe: Në Rumani, Shqipëria synon barazimin ose fitoren

“Nisn eliminatoret, tani sht koha q un dhe skuadra t jemi nn presion” Vetm 24 or prpara ndeshjes me Rumanin, Josip Kuzhe shfaqet optimist pr debutimin e Shqipris n Euro 2012. Drejtuesi i stolit kuqezi thekson se Kombtarja do t luaj pr barazim, pse jo edhe fitore n Pjatra Neamnt, ndrsa ko

Kombtarja njzri: Ta harrojm humbjen 6-1
  • 2010-09-01

Kombtarja njzri: Ta harrojm humbjen 6-1

Rumania do të jetë kundërshtari i parë i kombëtares shqiptare në eleminatoret e Euro 2012, një skuadër nga e cila 2 vjet më parë kemi pësuar humbjen më të thellë të viteve të fundit. Por për lojtarët kuqezi, gjërat kanë ndryshuar kështu që sipas tyre zhgënjimi i

No Pic available
  • 2010-09-01

Sfida me Rumaninë, kuqezinjtë synojnë fitore

Kombtarja do ta nis mbar fushatn kualifikuese t Euro 2012. Kuqezinjt jan grumbulluar n Durrs ku edhe po strviten para ndeshjes s par m 3 shtator n Rumani. Shqipria do ta nis me ekipin q e mbylli n eliminatoret e Europianit t fundit me nj humbje t rnd 6 – 1. Debatik Curri: “Besoj se nuk

No Pic available
  • 2010-08-30

Anti-Rumania, Shqipëria kërkon të fshijë kujtimet e hidhura

Kombtarja Nis aventura e kuqezinjve n eliminatoret Euro 2012. Grumbullohet ekipi Shqipria zhytet n atmosfern e Eliminatoreve t Euro 2012. Q nga pasditja e djeshme, skuadra kuqezi sht grumbulluar n hotelin “Dyrrah” dhe do t zhvilloj nj faz prgatitore katrditore n prag t aventurs pr dy nd

No Pic available
  • 2010-08-29

Shqipëria nis aventurën drejt Euro 2012. Kuqezinjtë grumbullohen mes mungesave

Kombtarja N orn 18:00, lojtart do t akomodohen n hotel “Dyrrah”, strvitja fillon t hnn n mngjes Shqipria nis grumbullimin n prag t startit t eliminatoreve t Euro 2012. Kuqezinjt do ta nisin fushatn n Grupin D me sfidn e 3 shtatorit n fushn e Rumanis, ndrsa n datn 7 n “Qemal Stafa&