Rezultate te kerkimit per termin: +Kombtares

Total: 126
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:28.266Z

Balak? Gjermanët duan Lahmin kapiten

Dilema e Lv Trajneri i Kombtares s Gjermanis, Joakim Lv, sht duke menduar nse shiriti i kapitenit duhet t mbetet te Filip Lahm, apo ai t’i rikthehet ish-kapitenit Mikael Balak. Megjithat, opinioni n Gjermani sht n ann e liderit t ri t kombtares. N fakt, 60% e gjermanve t anketuar nga agjencia

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.467Z

Times: Njeriu më influent në sport? Capello!

Anglia i sht shum mirnjohse trajnerit italian Fabio Capello, i cili edhe pse nuk ka fituar ende asgj, ka rritur ndjeshm prestigjin e kombtares s “Tre Luanve”. Pasi mori drejtimin e ksaj kombtareje, Capello ndrtoi nj grup t besueshm, t frikshm dhe njkohsisht pretendent pr Kupn

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.363Z

Plus, DigitAlb e Union Bank sponsorët e Kombëtares shqiptare

Prezantimi Pr her t par n histori, kuqezinjt do t ken mbshtetje “Made in Albania” Vetm pak or prpara nisjes s Kombtares shqiptare drejt Rumanis, pr ndeshjen e par eliminatore n Grupin D, Federata Shqiptare e Futbollit ka prezantuar sponsort e ekipit kuqezi pr kt edicion. Fakti interesan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:27.329Z

Mesfushori Ozil pranë kalimit tek Real Madrid

Reali i Madridit eshte shume prane blerjes se mesfushorit te kombtares gjermane Mesut Ozil. Sipas te perditeshmes spanjolle “Marca”, e cila eshte shume prane klubit madrilen futbollisti ka pranuar oferten e presidentit Florentino Perez, nderkohe qe tani pritet vetem pranimi i skuadres gj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.615Z

Kuzhe: Start i mirë për eliminatoret e Euro 2012

Trajneri i Kombtares, Josip Kuze ka pranuar se atmosfera n ekip sht pozitive para nisjes s fushats kualifikuese t Euro 2012. Kroati mendon se skuadra do t jap rezultat pozitiv n miqsoren me Uzbekistatin t mrkurn, por edhe te dy ndeshjet e para t eliminatoreve. Josip Kuze, Trajner i Kombtares "

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.917Z

Kuzhe dhe FSHF, Ok Harbuzit, por pengesat vijnë nga FIFA

Fantazisti Federata ka nisur punn pr procesin e ndrlikuar t pajisjes s 24-vjearit me pasaportn shqiptare Trajneri Josip Kuzhe dhe Federata Shqiptare e Futbollit kan dhn plqimin pr afrimin e Labinot Harbuzit n Kombtaren shqiptare. Mesfushori ofensiv ka shprehur dshirn pr t’u prfaqsuar me fanel

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.391Z

Hajduk, ndihem gati për një sfidë të re

Ervin Bulku Ka vetm pak jav q ka firmosur pr Hajdukun e Splitit, por pret me padurim t zbres n fush n nj ndeshje zyrtare pr t demonstruar vlerat e tij. Bhet fjal pr mesfushorin e Kombtares, Ervin Bulku, t cilit po i afron debutimi zyrtar me skuadrn e tij t re. “Jam i knaqur pr vlersimin q m b

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama