Rezultate te kerkimit per termin: +Kombetares

Total: 4793
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.140Z

Tifozet, besnike te kombetares

Tifozet e kombetares e kane shtuar interesin ne dy ditet e fundit, per ndeshjen e 28 marsit,duke e ndezur atmosferen ashtu sic edhe njihen. Stadiumi kombetar "Qemal Stafa" pritet te mbushet plot, per ndeshjen e radhes se kombetares sone. Cmimi i biletave, per kete ndeshje do te jete me i lire dhe kj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.736Z

Fanellat e reja te kombetares

brbrFederate Shqiptare e Futbollit prezantoi zyrtarisht fanellat e reja te kombetares per finalet e europianit France 2016 Fanellat me pare ishin shfaqur grafikisht ndersa tashme ishin vete futbollistet e kombetares te cilet i prezantuan per here te pare I pari qe pranoi fanellen ishte portieri Etr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.374Z

Afrika 2010, gure kunder kombetares algjeriane

Dy lojtare te kombetares algjeriane te futbollit kane mbetur te lenduar pasi jane sulmuar nga tifoze egjiptiane ne Kajro ku kombetarja algjeriane ka udhetuar per t’u ndeshur diten e shtune ne takimin e pare te play off-it per Boterorin Afrika 2010. Sipas autoriteteve rreth 200 tifoz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.140Z

"Vodafone", Sponsor Zyrtar i Kombetares

Kompania celulare, "Vodafon Albania" rinovoi kontraten me ekipin kombetar, teksa eshte zyrtarizuar per te dytin vit radhazi, sponsor i pergjithshem. Gjate nje mbremje speciale gala, "Vodafone Albania" deklaroi se kompania do te jete per te dytin sezon radhazi, ne mbeshtetje te kombetares shqiptare t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.380Z

Futbollistet e Kombetares urojne festat

0 brbr brbrFestat jane nje moment gezimi dhe pershedetjeshbrbr brbrNe atmosferen qe pershin te gjithe nuk bejne perjashtim edhe lojtare te Kombetares qe kane uruar ne viedeot e ekipeve te tyrebrbr brbrKapiteni ka qene teper i prere ne urimin e tij gjate urimit te Laziobrbr brbrLorik Cana shfaqet gj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:21.157Z

Bushi nuk iken: Jam i Kombetares

Jeton Selimi Nje dite me pare, lajmi se trajneri Ari Han ka nxjerre menjane Kombetares, Alban Bushin, Altin Haxhin e Nevil Deden, ka befasuar jo pak. Golashenuesi me i mire me fanellen e kuqezinjve, si dhe dy titullare te padiskutueshem te trajnerit Oto Baric, rrezikojne te mos jene me pjese e perfa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.401Z

Atmosfera pas fitores se Kombetares

brbrAshtu sic ishte parashikuar menjehere pas ndeshjes mijera tifoze kuq e zi kane preferuar qe kete fitore te kombetares me Armenine ta festojne ne rruge Me flamujt kombetar ne duar te veshur me bluza kuq e zi si dhe me qeleshe ne koke tifozet njezeri kane brohoritur ne mbeshtetje te realizimit e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama