Rezultate te kerkimit per termin: +Kombinatit

Total: 2460
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.729Z

Tirane, proteste e banoreve te Kombinatit

Banoret e lagjes se Kombinatit ne kryeqytet kane dale ne nje manifestim per te protestuar per mungesen e ujit te pijshem dhe energjise elektrike. Sipas informacioneve te fundit, te shoqeruar edhe nga eksponente te Partise Socialiste, banoret kane bllokuar rrugen kryesore. Deputeti Sajmir

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:56.998Z

Rama: Sheshi i Kombinatit, vihet në konkurs

Tiranë, 20 shkurt, NOA - Bashkia e Tiranës zgjodhi sot sheshin qendror të Kombinatit, i konsideruar në të kaluarën edhe si një pikë referimi e së shkuarës dhe regjimit komunist, për të përkujtuar 19-vjetorin e rrëzimit të bustit të diktatorit Enver Hoxha. I pranishëm në këtë a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.300Z

FOTOT/ Kaos urban, nis çlirimi i Kombinatit në Tiranë

Aksioni i bashkisë së Tiranës për çlirimin e hapësirave publike është shtrirë në zonën e ish-Kombinatit në kryeqytet. Nëpërmjet publikimit të një albumi fotografik në rrjetet sociale kryebashkiaku Erion Veliaj shkruante: Rrugicat që kërkonin diell! Vazhdojmë çlirimin e lagjev

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.818Z

Mungesa e ujit, banorët e Kombinatit ngrenë pemën e protestës

Tiranë, 25 dhjetor NOA Banorët e lagjes së Kombinatit në Tiranës ka gjetur një mënyrë të pazakontë për të protestuar për mungesën e ujit. I ndihmuar nga deputeti i PS-së i kësaj zone, Saimir Tahiri, banorët e Kombinatit kanë ngritur sot pemën e protestës. Një pemë rreth 10

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.532Z

Drejtori i Kombinatit Ushtarak, vëllai i bosit të heroinës

Gazmend Mahmutaj u arrestua në Itali, në shoqërinë e Fatmir Mediut. Vellai i Gazmendit, Kasemi u emerua në detyrën e drejtorit të Kombinatit Ushtarak të Poliçanit. Kombinati është nën varësinë e Ministrisë së Mbrojtjes TIRANE-Qysh nga 25 nëntori i vitit 2007, në detyrën e dr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.841Z

Banorët e Kombinatit ngrenë pemë proteste: 'Duam ujë e drita'

TIRANË- Sot, në ditën e Krishtlindjeve, banorët e Kombinatit kanë ngritur pemën e protestës. Një pemë rreth 10 metra e lartë, zbukuruar me bidonë plastikë uji, të cilët ishin bosh, u ngrit në sheshin "Garibaldi" në qendër të lagjes Kombinat. Banorët së bashku me deputetin e zonë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.659Z

Autobusët e Kombinatit,urbanët relikë të Tiranës

Kinostudio kombinat maternitet vlerash urbane. Kjo këngë rebele disi ndryshe, ish dikur kënga e djemve të broduejit dhe kolonistëve adoleshentë të cilët i këndonin në fundvitet tetëdhjetë linjës më të rëndësishme e më të dendur në pasagjerë të autobusve të Tiranës. Dy

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama