Rezultate te kerkimit per termin: +Komente

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:01.507Z

Facebook shton ikona në komente

Facebook është një nga rrjetet sociale më të mëdha, me më shumë se 1 miliard përdorues në të gjithë botën. Të gjithë këta përdorues, që nga tani e tutje, do të kenë një metodë tjetër për të lënë një koment në një postim, fotografi, video apo link që ata do të shpërnd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.497Z

Prova dhe komente

30/04/10 20:50 Domenika pas ndërtimit të televizorit, fillon të bëjë prova për emisionin që ajo do të realozojë. E ndërsa ajo bën këtë gjë, pjesa tjetër e banorëve vazhdojnë të merren me përgatijtjen e televizorëve të tjerë dhe me çdo pjesë tjetër të provës javore.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.670Z

Putin me komente personale për Libinë

Zëdhënësi i kryeministrit rus, Vladimir Putin, tha se komentet e këtij të fundit për rezolutën e OKB-së, e cila autorizon ndërhyrjen e armatosur në Libi, kanë qenë "mendim personal i kryeministrit". "Vlerësimi i shprehu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:50.489Z

Kryeministrin portugez e mbysin me komente në Facebook

Kryeministri portugez vendosi që të postojë një mesazh në Facebook, ku shprehte dhimbjen e tij për masat e mëtejshme të kursimeve që duhen ndërmarrë në vend, për të kapërcyer krizën. Pedro Passos Coelho e postoi mesazhin të shtunën, por sot në mëngjes aty ishin plo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:18.556Z

Komente mbi frazën e Berishës se turqit janë shqiptarë!!!

Share Kryeministri shqiptar ka këputur një tjetër mufkë. Çdo turk ka gjak shqiptar!!!, i tha ai Erdoganit. Gazeta Shqiptare ka kërkuar komente lidhur me këtë pohim, dhe ja çkanë thënë në thelb katër protagonistë të jetës publike shqiptare: Paskal Milo: Po ta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:58.342Z

Facebook eksperimenton opsionin e replikës në komente

Facebook-u nuk është duke testuar vetëm një funksion të tingullit sinjalizues.Sipas një zëdhënësi të Facebook-ut, ky rrjet shoqëror është duke eksperimentuar edhe me një opsion për replikë në komentet e postuara.“Ne jemi duke testuar një rrugë të re për të shtuar komente n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.773Z

Pse nuk ka komente për kabllogramet Withers-DASH?

Në faqen e Wikileaks-it kjo ka qenë java e Shqipërisë. Me qindra kabllograme rutinë që ambasada amerikane i ka dërguar Departamentit të Shtetit në periudhën 2007-2010 kanë përfunduar në sajtin që merret me publikimin e informacioneve sekrete. Në qendër të korespondencës diplomatike

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama