Rezultate te kerkimit per termin: +Komenti

Total: 3767
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.733Z

Reagon Erzen Breçani: Faqja është e imja, por komenti nuk është i imi

Nëndrejtori i Policisë së Tiranës, Erzen Breçani, i vënë në qendër të medias për shkak të një postimi në Facebook, ka reaguar duke thënë se faqja është e tij, por ai nuk e ka bërë postimin. Shpesh e lë faqen hapur, e ka shkruar dikush tjetër është shprehur B

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.183Z

FOTOT nudo të princeshës së Britanisë dhe komenti i ndyrë i Trump: Po tani? (16+)

Rreth 5 vjet më parë princesha e Britanisë së Madhe Kate Middleton fotografohej duke bërë plazh nudo. Pati shumë reagime, mes tyre edhe miliarderi Donald Trump. Kush do ta humbiste mundësinë për të fotografuar nudo Kate Middleton dhe të bënte një grusht para?, shkruante në rrjetet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.051Z

PD: Tahiri të distanocohet nga komenti për vrasjen

TIRANË-Partia Demokratike i ka kërkuar ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri të reagojë dhe të distancohet  nga komenti per vrasjen e Gazmir Markut, i cili ishte person i shpallur në kërkim dhe pak ditë më parë plagosi një efektiv policie në operacionin për kapjen e tij. Sipas PD-së

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.932Z

Video: Komenti skandaloz në facebook që e bëri të qeshë Ministren Harito

E ftuar në emisionin "Tonight" të Ilva Tares për të folur rreth komenteve fyese online, Ministrja Harito ka ndarë më shikuesit një eksperiencë personale. Një koment publik skandaloz kishte mbërritur në facebook-un e saj. Dikush i shkruante Ministres se "ajo i kishte marrë me rradh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.013Z

Komenti i Paris Hilton për Era Istrefin është pikërisht ajo që ne mendojmë kur shohim foton e saj

Që Era Istrefi ka miqësi me personazhe me famë botërore, kjo nuk na bënë dhe shumë përshtypje pasi tashmë ajo është një prej tyre. Këngëtarja nga Kosova ka qenë e pranishme në Amerikë ku ka performuar disa këngë të repertorit të saj dhe edhe kësaj radhe veshja e saj pl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.825Z

Komenti i këngëtares, "Nuk arrij të kontrolloj dot oreksin seksual"

Transmetuar më 27.01.2014 - 16:55 Pikërisht kur mendohej se këngëtarja Miley Cyrus ishte qetësuar, ajo ka tërhequr sërish vëmendjen e mediave për shkak të trasgresivitetit të saj. Këngëtarja u bashkua me debatin politik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.322Z

Seferi mund serbin me tatuazhet e Mlladiçit dhe komenti i Berishes

Tajsoni shqiptar nga Gostivari, Nuri Seferi pas fitores së madhe ndaj serbit Dushan Krstin, i është drejtuar të gjithëve shqiptarëve që ishin prezent me disa fjalë për mbështetjen që i dhanë gjatë ndeshjes dhe për kulturën që ata treguan në ndeshje. "Mirmbrëma të gjithëve, kjo

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama