Rezultate te kerkimit per termin: +Komentoni

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.282Z

Franci dhe Eri perballen Franci Jeni te ulet qe na komentoni Eri Je ti e ulet qe i ben ato veprime

Ndersa Franceska dhe Genta kane qene duke debatuar Erioni ishte i pranishem ne dhome. Franceskes i ka bere pershtypje edhe veprimi i tij i cili ka qene duke qeshur bashke me Genten ne momentin qe ajo ka qene ne moment intim me Ermalin. Mua me vjen me shume inat me Erionin thote ajo dhe keshtu fillon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.163Z

Keshilli Mbikeqyres i BSH Rama Mbyllet me 151 kandidate

Transmetuar me 01102014 - 1405 Kryeministri Edi Rama PUBLICITET Tirane 1 tetor 2014 NOAal- Kryeministri Edi Rama ka informuar lidhur me aplikantet per anetare te Keshillit Mbikeqyres ne Banken e Shqiperisebr br Ne nje postim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.334Z

Azilanti 4 kapen dy persona duke kaluar ne kufi kater shqiptare VIDEO

Berat 23 maj 2016 NOAal- Nje operacion i policise se Beratit i koduar Azilanti 4 ka vene ne pranga dy personabr br Hektor Gole 31 vjec dhe Manxhar Shehu 33 vjec banues ne Tepelene u ndaluan nga policia kufitare e Kakavijesbr br Arrestimi i tyre u be pasi ne bashkepunim me njeri-tjetrin po kaloni

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:00.171Z

Nishani pret Ali Ahmetin Mbeshtetje faktorit politik ne Maqedoni

Transmetuar me 10102014 - 1406 PUBLICITET Tirane 10 tetor 2014 NOAal- Presidenti Bujar Nishani priti ne nje takim Kryetarin e Bashkimit Demokratik per Integrim Ali Ahmetibr br Presidenti Nishani shprehu vleresimet per rolin kont

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.193Z

Rama sulmon Trump ne TV CNN Mos po gaboni

Transmetuar me 14042016 - 0844 Kryeministri Edi Rama i cili ndodhet ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes ka dhene nje interviste per televizionin amerikan CNN ku ka komentuar edhe fushaten zgjedhore te kandidateve per Shtepine e Bardhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.507Z

Tirane arrestohet ish shefi i hetimit tatimor

PUBLICITET Ish shefi i Task-forces se Hetimit Tatimor Kujtim Metaliaj eshte arrestuar pasditen e se henes pasi ishte shpallur ne kerkim Metaliaj 55 vjecc lindur ne Bajram Curri  dhe banues ne Tirane akuzohet per shperdorim detyre  Ndaj te arrestuarit Gjykata ka dhene masen

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama