Rezultate te kerkimit per termin: +Komentuesit

Meta: total 478 / total_found 478 / time 0.000 / keyword[0] komentuesit / docs[0] 478 / hits[0] 546 /
Meta po ia hap petët lakrorit, po ti kur do fillosh, ja si i përgjigjet Rama komentuesit
  • 2017-06-15

Meta po ia hap petët lakrorit, po ti kur do fillosh, ja si i përgjigjet Rama komentuesit

Pas akuzave të ish-aleatit të tij Ilir Meta edhe kryeministrit Edi Rama i kërkohet të flasë. Këtë kërkesë ia kanë bërë ndjekësit e tij në Facebook duke i thënë se Meta po ia hap petët lakrorit. Por Rama i ka quajtur gomarllëqe dhe e këshillon për së dyti të mos flasë më kësh

No Pic available
  • 2017-06-11

91-vjeçarja më e fortë se kurrë, hy në librin Guiness për ushtrime gjimnastike

Johanna Quaas ka thyer rekordin Guiness si një nga njerëzit më të vjetër në botë që kryen ushtrime gjimnastikore. 91-vjecarja arrin të bëjë ushtrime të ndryshme në paralele, njësoj si të ishte në moshë të re. Në rrjete sociale po qarkullojnë pamjet të lëvizjeve të saj, ku të

Armina Mevlani, dëshirat janë mikeshat më të mira të vajzave
  • 2017-06-05

Armina Mevlani, dëshirat janë mikeshat më të mira të vajzave

Kur ishte e vogël, ëndërronte të shkonte në Disneyland. Dhe kjo ëndërr iu realizua falë një konkursi talentesh në shkollë ku fitoi çmimin e parë së bashku me udhëtimin për në vendin e përrallave. Tashmë që u rrit, jeta e saj vazhdon të duket si një përrallë e Disney

Mos i vrisni mjekët!
  • 2017-05-17

Mos i vrisni mjekët!

Nga Prof.asc Eliona Demaliaj* Dje në Spitalet e Tiranës janë shpëtuar shumë jetë, kështu ka ndodhur dhe në spitalet e tjera  rajonale në Shqipëri. Kjo gjë nuk bën lajm sigurisht , sepse ne kemi bërë punën tonë, por duhet treguar se mjekët, në shumicën e rasteve, ndihen mirë me p

KARREMI PËR PARTNERËT E RINJ TË KOALICIONIT
  • 2017-05-16

KARREMI PËR PARTNERËT E RINJ TË KOALICIONIT

Fadil LEPAJA Me vendimin që, dikush tjetër nga radhët e partisë së tij të jetë kandidat për kryeministër, kryetari I LDK-së, Isa Mustafa, dërgon një mesazh të qartë te të gjithë partnerët e mundshëm të koalicionit, para dhe pas zgjedhorë se vendi i kryeministrit, për të dhe p

Rama me komentuesit: Opozita që do hyjë në parlament
  • 2017-05-01

Rama me komentuesit: Opozita që do hyjë në parlament

Edhe nëse opozita aktuale me në krye PD nuk hyn në zgjedhje në parlament do jetë dikush ta zëvendësojë. Mes dhjetëra komenteve që kryeministri Edi Rama iu është përgjigjur pasditen e sotme, njëri zbulon disi edhe kush do e zëvendësojë opozitën e sotme në parlamentin e ardhshëm. N

Batutat e Ramës: Basha bllokon fushën e basketbollit, Paloka gjuan zogjtë me llastiqe
  • 2017-04-27

Batutat e Ramës: Basha bllokon fushën e basketbollit, Paloka gjuan zogjtë me llastiqe

Kryeministri Edi Rama nuk i ka kursyer batutat me ndjekësit e tij në Facebook kur bëhet fjalë për kryetarët e partive opozitare që kanë zgjedhur të protestojnë në çadrën para zyrës së tij. Ndërsa janë komentuesit ata që e ngacmojnë, Rama nuk nguron të thotë që sdo ta merrte kur