Rezultate te kerkimit per termin: +Komisariatit +Nr

Meta: total 1000 / total_found 14903 / time 0.007 / keyword[0] komisariatit / docs[0] 14903 / hits[0] 20730 /
Siguria në aeroport i kalon edhe komisariatit të Rinasit
  • 2019-04-10

Siguria në aeroport i kalon edhe komisariatit të Rinasit

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit reagoi për herë të parë për ngjarjen e rëndë në Rinas. Kreu i strukturës së policisë u shpreh se në përfundim të hetimeve do të ketë edhe përgjegjës të asaj që ndodhi. Sipas tij, në këtë rast nuk është gjetur bashkëpunimi me

Ndezën zjarrin për tu ngrohur teksa kullotnin bagëtitë, por; si e gjeti babai djalin e pajetë
  • 2019-04-06

Ndezën zjarrin për tu ngrohur teksa kullotnin bagëtitë, por; si e gjeti babai djalin e pajetë

Një ngjarje tragjike ndodhi pasditen e djeshme në fshatin Koçaj të Njësisë Administrative Fushë-Bulqizë, ku një fëmijë humbi jetën dhe motra e tij mbeti e plagosur nga shpërthimi i një granate. Djali 11-vjeçar mbeti i vdekur në vend, ndërsa vajza 9 vjeçe u nis me urgjencë me heli

Fotolajm/ Depozitimi i plehrave, tek dera e Komisariatit të Policisë Librazhd
  • 2019-04-06

Fotolajm/ Depozitimi i plehrave, tek dera e Komisariatit të Policisë Librazhd

Dera e Komisariatit të Policisë në qytetin e Librazhdit duket se shërben edhe si vend-depozitim për mbetjet. Kjo foto e ardhur në redaksinë e Gazeta Shqip tregon madje sesi Komisariati është kujdesur t’i sensibilizojë qytetarët që t’i depozitojnë mbeturinat vetëm në vendin

Sherr pas Laçi-Tirana, Laska e ndjek me BMW deri në Tiranë dhe godet Halilin
  • 2019-04-04

Sherr pas Laçi-Tirana, Laska e ndjek me BMW deri në Tiranë dhe godet Halilin

Grushtet dhe shkelmat që pasuan sfidën Tirana-Laçi fundjavën e shkuar në kampionat, duket se e kanë ftohur tej mase raportin midis dy ekipeve që nuk janë shquar për hasmëri mes tyre. Ditën e sotme, në Kurbin kryeqytetasit u mundën me rezultatin 2-0 por ia dolën të kualifikohen në gjy

Furtunë në polici! Ardi Veliu shkarkon 14 shefa komisariatesh (EMRAT)
  • 2019-04-04

Furtunë në polici! Ardi Veliu shkarkon 14 shefa komisariatesh (EMRAT)

Një furtunë e vërtetë ka prekur Policinë e Shtetit, pasi drejtori Ardi Veliu ka firmosur ndryshimin e 20 shefave të komisariateve në rrethe dhe kryeqytet. Raportohet se ndryshime janë bërë në komisariatet Elbasan, Durrës, Fier, Dibër, Vlorë, Kuçovë, Peqin etj… Ndryshimet në Po

Ndaluan grabitësin, shpërblehen policët heronj
  • 2019-04-03

Ndaluan grabitësin, shpërblehen policët heronj

Ndalimi i grabitësit të pronarit të një exchange, ka sjellë dhe shpërblimin për tre efektivët e policisë Rrugore. Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj takoi tre punonjësit e Policisë Rrugore, të cilët ndaluan dhe arrestuan në flagrancë grabitësin në Tiranë, në tentativën për t

No Pic available
  • 2019-04-01

Nuk ndalet fshesa në Shkodër, ikën edhe shefi i komisariatit të Policisë

Pas vrasjeve të ndodhura në Shkodër, ditën e sotme është shkarkuar edhe një tjetër drejtuesi i lartë në polici. Mësohet se është larguar nga detyra shefi i komisariatit të Policisë, Vasil Çela. Në vend të tij është emëruar Lorenc Meta. Vrasja e dy vëllezërve Astrit dhe Brahim

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama