Rezultate te kerkimit per termin: +Komisariatit

Meta: total 1000 / total_found 14475 / time 0.006 / keyword[0] komisariatit / docs[0] 14475 / hits[0] 20103 /
No Pic available
  • 2017-06-25

Dhunuan 45-vjeçarin tek mbikalimi i Kasharit, dy në kërkim

Policia e Tiranës ka ashpallur në kërkim dy shtetas për dhunim të një personi gjatë mesnatës. Në njoftimin për mediat, bëhet me dije se Specialistët e Komisariatit të Policisë Nr 6, kanë bërë shpalljen në kërkim të shtetasve A. S 43 vjeç dhe A. M 31 vjeç, të dy banues në Tira

No Pic available
  • 2017-06-25

Meta për Ora News: Rilindja do të kthejë Shqipërinë në Lezhë siçiliane

Kryetari i Kuvendit Ilir Meta denoncon me emër autorët të ngjarjes në Shëngjin ku një eksponent i LSI-së u plagos. Në një intervistë telefonike ekskluzive për Ora News, nga qyteti i Lezhës, Meta thotë se  do të qëndrojë në Lezhë ku situaten e paraqet te rëndë dhe akuzon

No Pic available
  • 2017-06-25

Nënkryetarja e KZAZ në Cërrik kërcënohet nga votuesi, ndërhyn policia

Votimi në Qendrën e Votimit në fshati Shalës të Cërrikut është ndërprerë për disa minuta. Shkak është bërë një incident jashtë qendrës së votimit. Policia raporton se nënkryetarja e KZAZ-së nr.46 shtetasja M.M. ishte thirrur për një çështje pune nga Komisioni i Qendrës së

No Pic available
  • 2017-06-25

Tre raste të fotogramit të votës në Tiranë, dy në pranga

Shënohen tre raste të fotografimit të votës në kryeqytet. Rasti i parë është regjistruar në orën 12:26, në QV nr. 1688/1, tek shkolla Kushtrimi i Lirisë. Shërbimet e policisë shoqëruan shtetasen Fatbardha Manka në komisaritin nr.1 për veprime të mëtejshme. U kap duke fotografuar v

No Pic available
  • 2017-06-24

Pas zgjedhjeve do kesh probleme dhunohet dhe kërcënohet 24-vjeçari

Dy persona janë shpallur në kërkim nga policia e Kavajës, pas denoncimit të një 24-vjeçari, i cili pretendon se dy persona e kanë qëlluar dhe më pas kërcënuar se do ketë probleme pas zgjedhjeve. Policia thotë se ka shpallur në kërkim shtetasit A.S 59 vjeç dhe B.Xh 30 vjeç të dy ng

No Pic available
  • 2017-06-22

Tjetër sherr mes militantëve të partive, qëllohet me mjete prerëse 40-vjeçari në Tiranë

Një tjetër incident është regjistruar ditën e sotme mes militantëve të partive. Kësaj radhe një plagosje ka ndodhur në fshatin Bërxullë të Tiranës. Më datë 21.06.2017, në fshatin Bërxullë, tek një lokal i kthyer si zyrë elektorale për një subjekt politik, po zhvillohej një ta

No Pic available
  • 2017-06-22

BOOM denoncon: Djali i mitur i regjisorit pyetet nga policia pa praninë e psikologut

Emisioni investigative ka trajtur shqetësimin e një personaliteti të njohur të artit. Bëhet fjalë për regjisorin Kastrit Çipi, i cili ka një djalë 11 vjeç dhe është i divorcuar nga bashkëshortja e tij prej 9 vitesh. Gjykata ka vendosur që kujdestarinë e  fëmijës ta ketë nëna