Rezultate te kerkimit per termin: +Komisioni +Qendror

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:00.254Z

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve Sot rezultati perfundimtar

Pavaresisht se rezultati perfundimtar ka dale Komisioni Qendror i Zgjedhjeve mban ende peng rezultatin perfundimtar. Ky institucion permes zedhenesit Arti Lushi ben te ditur se do te duhet ende kohe deri ne daljen e te dhenave perfundimtare. KQZ shkon edhe me tej duke e cilesuar rezultatin te pakup

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.343Z

Bllokohet Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ne Kosove

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ne Kosove eshte perfshire ne probleme per shkak te terheqjes se dy anetareve te partise me te madhe, asaj Demokratike te Kosoves. Zyrtare te PDK-se nuk kane dashur te flasin per arsyet e bojkotimit te mbledhjeve te KQZ-se, ndersa opozita e ka kritikuar partine qe udheh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.365Z

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve çertifikon rezultatin përfundimtar të 15 nëntorit

Prishtinë, 5 dhjetor, NOA - Pas përfundimit të të gjitha procedurave në qendrat e votimeve si edhe në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve, Komisioni Qendror i Zgjedhjeve të Kosovës ka çertifikuar rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve lokale të 15 nëntorit 2009. Bëhhet fjalë për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.616Z

Sot mblidhet Komisioni Qendror i Zgjedhjeve. Vendoset per kutite

TIRAN- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve pritet te vendose sot per kutite e votimit te zgjedhjeve te 28 qershorit. Mbledhja per kete teme kaq shume te debatuar pritet te zhvillohet sot ne mesdite nderkohe qe njoftimi per te ishte njoftuar nga vete KQZ-ja ne faqen e vet online kohe me pare. Sipas njof

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.928Z

23 qershori, Komisioni Qendror i Zgjedhjeve shpall sot rezultatin

Tiranë- Sot pritet që Komisioni Qendror i Zgjedhjeve të shpallë rezultatin përfundimtar të zgjedhjeve te 23 qershorit. Siç njoftoi zyra e shtypit, në mbledhjen e së martës do të miratohen edhe modelet e vendimeve dhe dokumentacionit të punës, të cilat do të përdoren nga KZAZ-ja dhe K

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:30.710Z

Kosove Komisioni Qendror i Zgjedhjeve shpall rezultatet paraprake per zgjedhjet ne Ferizaj

Ne Kosove Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka publikuar rezultatet paraprake te zgjedhjeve te jashtezakonshme te mbajtura ne komunen e Ferizajt qytet ky ne Jug te Kosoves. Sipas ketij komisioni fitues ka dal kandidati i Partise Demokratike te Kosoves me rreth 40 per qind te votave i pasuar nga kandiat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.409Z

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve nis shqyrtimin e disa pr/vendimeve

TIRANË - Komisioni Qendror i Zgjedhjeve po shqyrton në mbledhjen e sotme disa projektvendime, në kuadër të organizimit të zgjedhjeve parlamentare të 23 qershorit. 10 ditë para datës së votimeve KQZ do të vijojë dhe sot akreditimin e vë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama