Rezultate te kerkimit per termin: +Komisionit +Zgjedhor +Velko

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.346Z

Komisioni Zgjedhor i Serbisë do kontaktojë UNMIK

BEOGRAD- Komisioni Zgjedhor i Republikës së Serbisë, brenda dy ditësh do të kontaktojë UNMIK-un në lidhje me organizimin e zgjedhjeve parlamentare të 6 majit në Kosovë. “Komisioni, deri më tani, nuk ka pasur asnjë kontakt me UNMIK-un

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:30.142Z

Serbi, fitojnë pro evropianët

Përkundër asaj që pritej, projeksionet e pavarura kanë treguar se zgjedhjet parlamentare serbe u fituan me rezultat të ndjeshëm nga forcat pro-evropiane të Partisë Demokratike të Presidentit Boris Tadiç.“Tadiç dhe aleatët e tij korrën një fitore shumë bindëse në zgjedhje

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama