Rezultate te kerkimit per termin: +Komuna +Nikel

Meta: total 40 / total_found 40 / time 0.001 / keyword[0] komuna / docs[0] 19756 / hits[0] 36836 / keyword[1] nikel / docs[1] 384 / hits[1] 483 /
Ja si lidhet Stafuka me vrasjen e komisarit Dritan Lamaj
  • 2015-04-08

Ja si lidhet Stafuka me vrasjen e komisarit Dritan Lamaj

Tiranë - Një nga personazhet misterioze të dosjes "Frroku", tashmë i zhdukur që prej mbrëmjes së 8 shkurtit 2015, sipas prokurorisë është pika lidhëse mes vjedhjes së automjetit të përdorur në vrasjen e komisar Dritan Lamajt dhe ekzekutimit të tij pasditen e 24 shkurtit 2013. Pas ve

Fushë-Krujë, 1010 legalizime falas, një zotim i mbajtur
  • 2015-03-21

Fushë-Krujë, 1010 legalizime falas, një zotim i mbajtur

Fjala e Kryeministri Edi Rama gjatë ceremonisë së shpërndarjes së lejeve të legalizimit në Fushë - Krujë: Përshëndetje të gjithëve! Përpara pak kohësh ne erdhëm këtu në Fushë Krujë për të çelur Zyrën e Legalizimeve, sepse siç e dini, për vite të tëra, gjithkush që u pë

Vrasja e Leonard Murataj ne Durres identifikohet nje prej te dyshuarve
  • 2014-12-03

Vrasja e Leonard Murataj ne Durres identifikohet nje prej te dyshuarve

Policia e Durresit ka identifikuar njerin prej autoreve te vrasjes se Leonard Muratajt mbremjen e 18 Nentorit ne lagjen 3 ne Durresbr br Ai eshte Bedri Haka 20 vjec nga fshati Zeze komuna Nikel e Krujes i padenuar me pare Ndaj 20-vjecarit Gjykata e Durresit ka caktuar masen e sigurimit arrest ne b

No Pic available
  • 2014-11-17

Fushë-Krujë, shkojnë ti ngushëllojnë për vdekjen e babait, kushërinjtë plagosin tre vëllezër

FUSHË-KRUJË-As hidhërimi dhe morti nuk i ka pajtuar dot dy familje në Fushë-Krujë. Tre vëllezër janë plagosur nga kushërinjtë e tyre pas ceremonisë mortore të babait. Burime nga policia bëjnë me dije se një nga vëllezërit është plagosur me armë zjarri ndërsa dy të tjerët me

Referendumi për territorial ne, KQZ u hap rrugën dhjetëra njësive
  • 2014-11-15

Referendumi për territorial ne, KQZ u hap rrugën dhjetëra njësive

Tiranë - Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, në mbledhjen e ditës së djeshme shqyrtoi, "kërkesat e grupeve nismëtare, për fillimin e procedurave, për zhvillimin e një referendumi vendor në 135 komuna/bashki". Në fillim të mbledhjes, përfaqësuesi i Partisë Socialiste, kërkoi pezullimin e

No Pic available
  • 2014-09-01

OSHEE bën remonte për 4 ditëja zonat ku do mungojë energjia

TIRANE-Operatori i Shpërndarjes së Energjise Elektrike ka njoftuar se për 4 ditë do të ketë kufizime të energjisë elektrike në zona të ndryshme te kryeqytetit. OSHEE  njofton se do të kryejë punime remonti nga data 1 shtator  deri me 5 shtator  sipas këtij plani. Në datën 2 shtat

Ndertime pa leje ne Durres procedohen penalisht 21 persona
  • 2014-08-28

Ndertime pa leje ne Durres procedohen penalisht 21 persona

Durres 27 gusht 2014 NOAal- Policia e Durresit ka proceduar penalisht 21 persona si te perfshire ne krime mjedisore dhe ndertime pa lejebr br Nga personat e proceduar penalisht gjashte jane arrestuar ne flagrance nje eshte shpallur ne kerkim dhe 14 jane proceduar ne gjendje te lire  Ne 20 proce