Rezultate te kerkimit per termin: +Komuna +Terbuf

Meta: total 21 / total_found 21 / time 0.000 / keyword[0] komuna / docs[0] 22083 / hits[0] 40592 / keyword[1] terbuf / docs[1] 45 / hits[1] 56 /
Avari në rrjetin e shpërndarjes, OSHEE në terren pas përmbytjeve
  • 2016-11-08

Avari në rrjetin e shpërndarjes, OSHEE në terren pas përmbytjeve

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, OSHEE, po ndjek me vëmendje situatën e krijuar në rrjetin e shpërndarjes për shkak të motit të keq me reshje intensive të shiut që ka përfshirë mëngjesin e sotëm. Nga informacioni i Shtabit Qendror të Divizionit të Shpërndarjes, der

Përgjigje Sulltanit dhe gënjeshtrave në gazetën pushkë të tij
  • 2016-08-10

Përgjigje Sulltanit dhe gënjeshtrave në gazetën pushkë të tij

Nga Erjon Braçe E kam shume te qarte se ka shume vemendje mbi Divjaken, madje edhe me shume se mbi Fierin, Vloren, Orikumin, Dhermiun, Jalen, Himaren, Qiparoin, Borshin, Lukoven dhe Saranden vete, ne jug fare te Divjakes. E shihni, gazeta e Sulltanit as qe informon prej atyre zonave, jo me te su

Nje burre ne Lushnje gjendet i demtuar anes rruges ndodhet ne koma
  • 2015-03-17

Nje burre ne Lushnje gjendet i demtuar anes rruges ndodhet ne koma

Lushnje 17 mars 2015 NOAal- Nje burre eshte gjetur anes rruges ne aksin Lushnje-Divjake me demtime te shumtabr br 48 vjecari Adriatik Llapi nga fshati Shen e Premte komuna Terbuf eshte derguar ne spitalin e Lushnjes pasi eshte gjetur nga kalimtare te rastit me demtime te shumta ne fytyresbr br N

Lushnje 4 komuna pa energji banoret paralajmerojne protesta
  • 2014-12-29

Lushnje 4 komuna pa energji banoret paralajmerojne protesta

brbrKater komuna dhe 15 fshatra ne rrethin e Lushnjes kane mbetur pa energji elektrike per me shume se 24 orebrbr brbrMesohet se pa energji elektrike kane mbetur banoret e komunave Dushk Terbuf Gradisht dhe Allkajbrbr brbrShkak duket se jane bere defektet e shkaktuara nga moti i keq i nje dite me

Referendumi për territorial ne, KQZ u hap rrugën dhjetëra njësive
  • 2014-11-15

Referendumi për territorial ne, KQZ u hap rrugën dhjetëra njësive

Tiranë - Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, në mbledhjen e ditës së djeshme shqyrtoi, "kërkesat e grupeve nismëtare, për fillimin e procedurave, për zhvillimin e një referendumi vendor në 135 komuna/bashki". Në fillim të mbledhjes, përfaqësuesi i Partisë Socialiste, kërkoi pezullimin e

Bilanc i rende nga aksidentet 5 te vdekur dhe 7 te plagosur ne pak ore
  • 2014-08-13

Bilanc i rende nga aksidentet 5 te vdekur dhe 7 te plagosur ne pak ore

Foto arkiv PUBLICITET Bilanci i aksidenteve ka qene tejet i rende gjate dites se sotme ku jane shenuar pese viktima ne aksidente te ndryshme te ndodhur brenda pak orevebr br Nje i ri ka nderruar jete ne aksin rrugor Rreshen-Kalimash dy te tjere ne Lac nje grua ne Gjirokas

Lushnje aksident me pasoje vdekjen
  • 2014-08-13

Lushnje aksident me pasoje vdekjen

PUBLICITET Lushnje 13 gusht 2014 NOAal- Ne rrugen Divjake-Lushnje ne fshatin Shenepremte komuna Terbuf nje makine tip foristrade Land Rover ka perplasur dhe aksidentuar 29 vjecarin MH banues ne fshatin Shenepremtebr br I plagosuri i aksidentit i cili ka ndodhur pak pas mesnate u d